Wieżowiec w ogniu. Koszmar w Bydgoszczy

16

W Bydgoszczy doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia. W jednym z bloków spłonęło mieszkanie na najwyższym piętrze. Interweniowała straż pożarna.

Wieżowiec w ogniu. Koszmar w Bydgoszczy
W Bydgoszczy spłonęło mieszkanie (Facebook)

Ciężką noc mają za sobą strażacy z Bydgoszczy. W jednym z wieżowców w dzielnicy Fordon spłonęło mieszkanie na najwyższym piętrze. O sprawie poinformowała na Facebooku strona "Bydgoszcz 998". Dołączono również wideo, na którym widać niszczycielską siłę płomieni.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Do groźnego zdarzenia doszło 6 kwietnia około godziny 4:00. Straż pożarna otrzymała zgłoszenie telefoniczne, z którego wynikało, że w płonącym mieszkaniu były uwięzione osoby. Na miejsce zdarzenia zostało wysłanych sześć zastępów straży pożarnej. Akcję gaszenia utrudniał fakt, że pożar wybuchł na najwyższej kondygnacji.

Z wnętrza płonącego mieszkania strażacy wyprowadzili jedną osobę. Niestety ta odniosła obrażenia ciała, dlatego została przekazana w ręce zespołu ratownictwa medycznego. Po udzieleniu jej pierwszej pomocy przetransportowano ją do szpitala. Na miejscu zdarzenia obecna była również policja. Nie wiadomo, dlaczego doszło do pożaru. Sprawę ma wyjaśnić dochodzenie.

Zobacz także: Nowy Ład PiS. Będzie większe wsparcie rodzin z dziećmi? Szykuje się ulga podatkowa
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić