"Wiochometr rozwalił skalę". Kuriozalna reklama. Tego nie wymażesz z pamięci

18

Do sieci trafił nietypowy spot reklamowy biura nieruchomości. Komentarze widzów wskazują na to, że coś po prostu poszło nie tak. Wielu internautów nie ma litości dla twórców tego "dzieła". Zobaczcie sami.

"Wiochometr rozwalił skalę". Kuriozalna reklama. Tego nie wymażesz z pamięci
Zupełnie nietypowa reklama biura nieruchomości (YouTube, BRZOSKI)

W reklamie biura nieruchomości pojawiło się sporo kontrowersyjnych, a zarazem żenujących elementów. Znalazło się miejsce dla papugi nawołującej: "Kup, kup, Bielany", a nawet dla tancerki, która prezentuje najróżniejsze wygibasy na rurze. Głównym "bohaterem" jest natomiast prezes wygłaszający nietypowe opinie.

Reklama dyskretnie wyśmiewa ogłoszenia z lat 90. Nieustannie pojawiają się w niej atrakcyjne kobiety. Jest po prostu przeładowana seksizmem. Zażenowanie widzów sprawia, że spot szybko zyskuje na popularności.

Niektórzy wyłapują ironiczne wątki, a inni po prostu się oburzają. W komentarzach można przeczytać m.in., że "reklamowanie biura wizerunkiem młodych kobiet, hajsem i drogim autem to upadek marketingowy".

Burza w sieci. Co autorzy reklamy mieli na myśli?

Widzowie ochoczo dzielą się opiniami pod blisko trzyminutowym spotem. - Dobrze, że na końcu jest lista autorów, żeby wiadomo było, kogo nie zatrudniać - czytamy w sekcji komentarzy w serwisie YouTube.

Wiochometr rozwalił skalę - grzmi kolejny internauta. - Doskonałe dzieło. Marketingowo na pewno sztos! Cała branża filmowa ogląda z niedowierzaniem, że można coś tak słabego wypuścić. Czyli zrobiło robotę - wtóruje mu ironicznie następny.
Dowód na to, że ta branża ma za dużo pieniędzy i zbyt jej się nudzi - ocenia użytkownik YouTube.
Co to za śmieszny typ? Jeśli to parodia, to i tak średnia. Nie wierzę, że to jest na serio - pisze inny internauta.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić