o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
GG
|

"Wkurzyłam się". "Superniania" chce odwołania rzecznika praw dziecka

17
Podziel się

Poglądy rzecznika praw dziecka Mikołaja Pawlaka na temat edukacji seksualnej i LGBT wywołują oburzenie u wielu osób. Dorota Zawadzka, znana jako "superniania", ma już tego dość. Stworzyła petycję w sprawie jego odwołania.

"Wkurzyłam się". "Superniania" chce odwołania rzecznika praw dziecka
Dorota Zawadzka (PAP, Radek Pietruszka)
bErGDzyt

Dorocie Zawadzkiej skończyła się cierpliwość. "Superniania" ma dość wypowiedzi rzecznika praw dziecka Mikołaja Pawlaka na temat edukacji seksualnej i LGBT. Wyrazem jej frustracji jest petycja w sprawie odwołania Pawlaka z tego urzędu. Link do niej został opublikowany przez Zawadzką na jej koncie na Twitterze.

bErGDzyv

Zawadzka wymienia w petycji wiele argumentów przeciwko Pawlakowi. "Superniania" zauważa, że został wybrany niezgodnie z prawem, gdyż nie przepracował 5 lat z dziećmi. Dodaje, że nie posiada też legitymacji od organizacji pozarządowych oraz młodzieży. Wiele młodzieżowych organizacji apelowało o wybór na to stanowisko kogoś innego. Zdaniem Zawadzkiej Pawlak odbiera młodym ludziom godność i gloryfikuje przemoc wobec dzieci.

Pan Pawlak gloryfikuje przemoc wobec dzieci powołując się na własny przykład [...] mówi, że "idea LGBT jest sprzeczna z polskim rozumieniem patriotyzmu" - odbierając młodym ludziom ich wartości i godność [...] nie reagował na dewastacyjną deformę edukacji autorstwa PiS i Anny Zalewskiej - czytamy w treści petycji.
Zobacz także: "Tłit". Mikołaj Pawlak o nieletnich matkach. Proponuje debatę rzecznikowi praw obywatelskich
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErGDzyW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(17)
wik
11 miesięcy temu
wielka mi pani psycholog ,co sama syna wychować nie umiała....?!?
san
11 miesięcy temu
Zajmij się lepiej swoim synem bo sobie nie radzisz. Konie kują a żaba nogi podstawia
12345
11 miesięcy temu
Czy ten ksiądz nie jest poszukiwany za czyny względem dzieci
bErGDzyX
jkk
11 miesięcy temu
Facet tak bredzi że należało by sprawdzić czy nie jest od czegoś UZALEŻNIONY
Tomek
11 miesięcy temu
Ten "autorytet" powinien się najpierw zająć własnym poletkiem.
Jack
11 miesięcy temu
Niech mi edukatorzy i inni od seksualizacji dzieci trzymają się z daleka od szkół W Szwecji to juz przerabiaja tylko pytanie czemu na sluzyc instruktaz 4latkowi z zakładania prezerwatywy???? Dlaczego chcecie zmieniać na siłę mentalność Polaków ich konserwatyzm? Niech przeminą pokolenia wtedy naturalnie zmieni się to
Ppt
11 miesięcy temu
Zwolnic go !!!
Pit
11 miesięcy temu
Nie jest wazne czy niania jest dobra czy zla ale jedno ze ma racje w sprawie tego pana. Odwolac go juz dawno trzeba bylo i na zbity .... wylac !!!
Petycja
11 miesięcy temu
A ja chcę unieważnienia i odwołania jej jako super niani, bo wg mnie źle wychowała swojego syna. Więc niech się nie wymądrza w sprawie innych, cudzych dzieci!
kś@
11 miesięcy temu
Wkurzyłam się! Niania wcale nie jest super! Odwołać ją!
patriottttt
11 miesięcy temu
Jako starszy pan na emeryturze, chcę zasugerować "super niani", że bycie super i pokazanie swojej facjaty w telewizji (TVN) nie daje prawa nikomu do tego by podpowiadać wszem i wobec swoje rady, i krytykować tego kto się jej nie podoba. Proszę zajrzeć do NIE niemieckich mediów i zastanowić się, jak na kogoś "super" (w domyśle: obiektywnego) przystało - czy wszystko co ma germańskie podłoże jest równie super jak Pani. Ci, którzy Panią tam wprowadzili, i już wyprowadzili, wcale nie tak dawno część Polski sprzedali. Około dwóch miesięcy temu większość Polaków właściwie rozumiejących co znaczy Patriotyzm pokazała, że lekcje super niani wyrzuciła na śmietnik TVNu, dokonując właściwego wyboru. To tak w ogromnym skrócie wygląda podpowiedź Polaka-patrioty, pokornego, dumnego i cichego dla Pani. Proszę tego nie lekceważyć jeno zastanowić się nad swoją zarozumiałością.
bp. Pedofilij
11 miesięcy temu
Nie wolno dzieci uczyć o seksualności. To obraza boska. I niedopuszczalne. Nie wolno dzieci uświadamiać względem ich fizyczności a zwłaszcza seksualności! Absolutnie zakazane. No bo jak sie to zacznie czynić i dzieci zaczną nabierać świadomości w tej materii, to co wtedy pocznie brać w sutannach i habitach? Przecież oni tyle lat sie męczyli, kończyli seminaria, zakładali szaty czarne, by moc potem, przez resztę życia uprawiać to, co stanowi esencje i istotę ich życia - czyli bezkarna pedofilie, uprawiana na koszt rodziców gwałconych dzieci. Dla tego nie wolno dzieci w żaden sposób uświadamiać w tej materii. Bo co pocznie potem armia tych nierobów i trutni, licząca bez mała, pol miliona spasionych, wypoczętych, nażartych i rozpieranych testosteronem, sybarytów w sutannach i habitach! Na kim wtedy będą wyżywać nadwyżki swej chuci i jurności, gdy uświadomione dzieci zaczną sie trzymać od nich jak najdalej, wiedząc, czym to towarzystwo pachnie. Nie wolno uczyć dzieci w tej materii, bo załamie sie prawie dwa tysiące lat świętej tradycji kościoła katolickiego, jaka jest ich bezkarna pedofilia.
Szwed
11 miesięcy temu
Już mnie Ruskie uczyli w szkole jaki Stalin jest dobry a komunizm to raj.Natomiast rodzice i dziadki tłumaczyli mi jak to faktycznie wygląda.No i życie pokazało kto ma rację. Tak samo jest z LGBT.
bErGDzyP
Andy
11 miesięcy temu
Pani Dorota niech najpierw w swoim "ogródku" posprząta, a potem pcha się do czyjegoś. Autorytet od wychowania dzieci się znalazł, a ze swoim nie daje rady..... Edukujcie seksualnie swoje dzieci w domu i trzymajcie się z daleko od innych dzieci z tą tęczową ideologią.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić