Rafał Strzelec
Rafał Strzelec| 
aktualizacja 

Władimir Putin w rosyjskiej przychodni. Jest nagranie z wizyty

Prezydent Rosji i zbrodniarz wojenny Władimir Putin zmaga się wedle plotek z różnego rodzaju problemami zdrowotnymi. Dyktator udał się więc do lekarza, ale cel wizyty był zupełnie inny. Putin przyszedł przetestować system teleporad, który wprowadzono w Rosji. Nie zgłosił jednak problemów zdrowotnych.

Władimir Putin w rosyjskiej przychodni. Jest nagranie z wizyty
Władimir Putin wylądował u lekarza w Rosji (Getty Images, Contributor#8523328)

Władimir Putin ma już 71 lat, z czego już blisko ćwierć wieku rządzi Rosją. Głównie jako prezydent, ale także jako premier. Obecny gospodarz Kremla to jeden z najważniejszych polityków na świecie, ale prowadzona przez niego polityka jest słusznie krytykowana w przez cywilizowane demokracje.

Putin żyje w atmosferze ciągłego konfliktu z Zachodem, a zbrodnicze działania jego żołnierzy w Ukrainie obciążają jego samego.

Nie dziwi zatem fakt, że wiele osób czeka, aż rosyjski prezydent przestanie w końcu pełnić swoją funkcję. Niektórzy wprost szukają nadziei wśród plotek dotyczących stanu zdrowia Putina.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Potężny odwet za Awdijiwkę. Rosjanie zaskoczeni z powietrza

Putin poszedł do lekarza. Nagranie niesie się po sieci

Wedle medialnych doniesień Władimir Putin zmaga się chorobą Parkinsona lub nowotworem. Plotki podsycają niektóre nagrania z dyktatorem. Dziwne ruchy kończyn, niezbyt wyraźna mimika twarzy - to wszystko sprawia, że internauci tworzą różne teoria na temat stanu rosyjskiego prezydenta.

Niewiele wiadomo, czy i na co leczy się Putin, ale wiemy, że w końcu poszedł do lekarza. Powodem nie była jednak choroba. Jak podaje Biełsat, prezydent Rosji odwiedził punkt pierwszej pomocy medycznej we wsi Rondino w Republice Czuwaskiej. Na miejscu przetestował teleporadę.

Nie zgłosił jednak żadnych kłopotów ze zdrowiem. Nagranie można zobaczyć poniżej.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Historyk Jurij Felsztyński w rozmowie z RMF FM stwierdził, że Władimir Putin może żyć jeszcze długo i w dobrym zdrowiu. Mówił, że samozwańcza matka dyktatora, której historia jest wedle historyka wiarygodna, zmarła całkiem niedawno, dożywając poczciwego wieku 97 lat.

Dobre geny to jedno, ale czy władza absolutna w końcu mu nie zaszkodzi?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić