Aldona Brauła
Aldona Brauła| 

Właścicielka przejechała swojego psa. Cierpiącego wrzuciła do garażu

122

Mieszkanka Środy Wielkopolskiej potrąciła swojego psa. Nie udzieliła mu jednak żadnej pomocy i zostawiła na zimnie. Następnego dnia zamknęła go w garażu.

Właścicielka przejechała swojego psa. Cierpiącego wrzuciła do garażu
(Facebook)

O sprawie poinformowało Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Oddział Środa Wielkopolska. O rannym psie dowiedzieli się od sąsiadów, którzy usłyszeli jak zwierzę wyje z bólu.

Potrąciła własnego psa, nie udzieliła mu pomocy

Do zdarzenia doszło w sobotę. Kobieta podczas wycofywania z garażu potrąciła swojego psa. Nie udzieliła mu jednak pomocy i zostawiła go na mrozie. Do garażu "wrzuciła" go dopiero następnego dnia, ale nie podała mu nawet wody i jedzenia.

"Właścicielka" przyznaje się, że w sobotę wieczorem przez przypadek przejechała psa wycofując samochód z garażu Najgorsze jest to, że zostawiła go na zewnątrz w mrozie, po czym dopiero nad ranem wrzuciła do garażu i nie udzieliła żadnej pomocy zostawiając go tam bez wody i jedzenia wyjącego z bólu.... - czytamy na profilu TOZ.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Kobieta przyznała, że potrąciła psa. Jak przekazał "Głos Wielkopolski" bez żadnych problemów oddała cierpiącego zwierzaka. Ponadto przekazała także drugiego psa, którego również była właścicielką.

Ranny pies został przebadany przez weterynarza. Nie wiadomo jednak czy uda się go wyleczyć i czy zwierzak w ogóle przeżyje.

Zobacz także: Załamał się pod nim lód. Nagranie z akcji ratowniczej z Makowa Mazowieckiego
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić