Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
BA
|

Sala tortur pod Warszawą. Kobieta nie żyje

210
Podziel się:

Nie żyje właścicielka posesji pod Warszawą, w której aktywiście znaleźli, jak to opisywali, "salę tortur". Na terenie posesji znaleziono zwłoki psów. Były też żywe psy - kilka z nich udało się uratować. Przebywają pod opieką weterynarza.

Sala tortur pod Warszawą. Kobieta nie żyje
Na terenie posesji kobieta urządziła "salę tortur". (Facebook)

Sytuacja miała miejsce w Tarczynie. W weekend do Fundacji Zwierzokracja wpłynęła prośba o zabezpieczenie kota należącego starszej kobiety, która kilka dni wcześniej została zabrana w stanie krytycznym do szpitala. Posesja przypominała jedno wielkie śmietnisko. Aktywiści znaleźli na posesji 3 wygłodniałe psy. Wymagały natychmiastowej opieki weterynarza.

Jak przekazuje organizacja OTOZ Warszawa, psy są w fatalnym stanie psychicznym i fizycznym. Jeden pies był niewidomy, zaś inny z wyłysieniami w 70% ciała. Wymagają drogiej i długotrwałej opieki medycznej.

Władze wiedziały, że kobiecie już kiedyś zostały odebrane zwierzęta. Ponadto kilka dni temu z tego samego miejsca zostało zabranych 5 psów do schroniska w Wągrodnie. Na miejsce wezwano straż pożarną oraz techników.

Służby również były zszokowane skalą okrucieństwa, nie mogły uwierzyć, że w tak spokojnej dzielnicy, sielankowej wręcz uliczce, mogło dochodzić do tak brutalnych mordów niewinnych zwierząt - podaje OTOZ.

We wtorek warszawski inspektorat OTOZ Animals poinformował, że kobieta zmarła w szpitalu. Aktywiści sprawdzili ostatnie miejsce zamieszkania kobiety, żeby zobaczyć, czy w mieszkaniu nie ma żadnych zwierząt.

W asyście policji oraz straży pożarnej weszliśmy do mieszkania, gdzie zastaliśmy potworny bałagan. Na szczęście w mieszkaniu nie było zwierząt. Wywiad środowiskowy potwierdził, że w przeszłości, w lokalu przebywały zwierzęta - informuje OTOZ Animal.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(210)
Anna
rok temu
BArdzo dobrze . Niech ka szaran powita . Cóż za potworna osoba
stop
rok temu
wstyd dla sąsiadów! jesteście współwinnymi bestiami!!!
Qar
rok temu
o2 jak zwykle w formie. Artykuł zupełnie o czym innym, niż sugeruje tytuł. Żałosna próba skłonienia ludzi do kliknięcia...
Ada
rok temu
Mam nadzieję że umierała w męczarniach.
Kwasior
rok temu
Kpina z prawa! Prawo umożliwia wejście na posesję tylko urzędnikowi państwowemu wykonującego czynności urzędowe. Wprowadzenie/lub wejście organizacjom poza państwowym na teren prywatny to sprawa kryminalna. Prawo jest w tej sprawie jasne.
olo
rok temu
Do piekła, oby się dobrze smażyła
Człowiek Pola...
rok temu
Wnioskując po zdjęciach, baba umarła stanowczo za późno.
Bóg Słońce
rok temu
Sami prosicie się o kebab z siebie !
Yoshi
rok temu
Niech jej ziemia, ciężką będzie!!!!
TUNIA
rok temu
Apel do nas wszystkich. Szanowni Państwo zwracajcie uwagę na to co się dzieje wokół nas. Jest wielka znieczulica.Nikt nie chce reagować na ból i cierpienie biednych zwierząt.Każdy nie chce mieć problemów innych ludzi. Ale apeluje od to żeby reagować na krzywdę innych.
S.T.
rok temu
Gdzie opieka,stoją w kolejce po wypłatę?
Jatoja
rok temu
Pieska powinni dokwaterować do każdego domu z ogrodem w Polsce.
Kasanowa
rok temu
Jak zieloni i wszelkiej maści fundacja mogły na to pozwolić ? Gdzie byliście ? Wstyd do potęgi -3.
Obiektywny
rok temu
No dobra,ale tak obiektywnie patrząc to ja na zdjeciu widze tylko jakiąś piwnice,i gdzie ta krew na scianach?Nie nauczyliście sie ze pismaki zawsze robią zigły widły?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić