Wróć na
Karolina Woźniak
|

Włochy. Skandal na posterunku policji. Korupcja, narkotyki, prostytutki

33
Podziel się

Karabinierzy z posterunku w Piecenzie w regionie Emilia-Romania dostarczali dilerom narkotykowym narkotyki. Takie skandaliczne zachowanie miało miejsce w trakcie obowiązującego we Włoszech zakazu wychodzenia z domów.

Włochy. Skandal na posterunku policji. Korupcja, narkotyki, prostytutki
Karabinierzy aresztowali dilerów po to, żeby przejąć ich towar i pieniądze (YouTube, Corriere della Sera)
bCNvLUid

We Włoszech zatrzymano 6 karabinierów. Jeden z nich był właścicielem 11 samochodów i 16 motocykli, a także wziął hipotekę na willę z basenem. Z akt śledztwa wynika jednak, że "ma ujemny dochód - dlatego nie miałby ani jednego euro na utrzymanie własne i syna".

Okazuje się, że mężczyźni w jednym z baraków przetrzymywali narkotyki, a pieniędzmi ze spraw wynagradzali informatorów - informuje policja.
bCNvLUif

Dzięki śledztwu, które zajęło pół roku, prokuratura ustaliła, że karabinierzy aresztowali dilerów, przejmowali ich towar i pieniądze. Co więcej, mężczyźni sami wychodzili na rynek z narkotykami.

Włochy. Skandal na posterunku policji

Marokańczyk, który był informatorem karabinierów, złożył obciążające mężczyzn zeznania. Okazuje się, że stróże prawa często torturowali informatorów, którzy nie chcieli powiedzieć, gdzie trzymają narkotyki.

Mężczyźni mieli dopuszczać się również nielegalnych aresztowań i fabrykowania zarzutów. Robili to po to, żeby wykazać się większą skutecznością. W efekcie w 2018 roku komisariat w Piecenzie został nagrodzony za specjalne zasługi.

bCNvLUil

Kiedy we Włoszech obowiązywał zakaz wychodzenia z domów, karabinierzy dostarczali narkotyki dilerom, którzy siedzieli w swoich mieszkaniach.

Przesłuchania karabinierów rozpoczęły się 24 lipca. Wszyscy pożegnali się ze swoimi stanowiskami - informuje "la Repubblica".

Zobacz także: Z Paryża do Rzymu w 1 dzień

bCNvLUiG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(33)
mariusz
2 tyg. temu
A może by tak prześwietlić majątki naszych policjantów. Za co te pałace pobudowali
Ernesto
2 tyg. temu
Schemat jest międzynarodowy i powtarzalny
dsdsdc
2 tyg. temu
to tak jak u nas
bCNvLUiH
pl.
1 tyg. temu
Nasi przepisują majątki na żony
Gosc
2 tyg. temu
Nic się nie stało, rodzina na swoim, problemy techniczne.... To taka mała podpowiedź Włochom z naszego podwórka i to DZIAŁA.
Najnowsze komentarze (33)
:):)
1 tyg. temu
a w polszy jak zawsze uczciwosc
szef kuchni
1 tyg. temu
MILICJA OBYWATELSKA to byla korupcja
Konfident 666
1 tyg. temu
Co tu duzo mowic " z ziemi wloskiej do polski "
Polak
1 tyg. temu
W Polsce to normalne,a teraz jak Policja jest armią pisu,handel narkotykami,morderstwa,gw\ał\ty,Policja nie idzie siedzieć jak księża..
Legas
1 tyg. temu
Nic nowego tak jest wszędzie i od dawna
heh
1 tyg. temu
Karolino, w tytule występują pewne panie, ale cenzura nie puszcza tego słowa: "Korupcja, narkotyki, prosty(...)" - Gdzie one są w tekście? Ja ich nie znalazłem. Martwię się o nie.
Gik
1 tyg. temu
Przeczytajcie książkę Patryka Wegi „Złe psy”, to zobaczycie co wyprawiali i wyprawiają nasi „stróże prawa”. Morderstwa, pobicia, składanie fałszywych zeznań, to było na porządku dziennym.
1920
1 tyg. temu
toż to zwykli najemnicy na smyczy obecnie urzędujących pseudo polityków opłacanych z naszych podatków .... identyczne sytuacje były za cara,cezara i wszelakich samozwańczych króli
bCNvLUiz
Koko
1 tyg. temu
100% katolicy.
SuperGość
1 tyg. temu
Władza jest korupcjogenna a już przenajświętsza policyja to dla tych zawsze zatrudnianych w trybie selekcji negatywnej czyli władzuuniów wyzwanie do wytrzymania w praworządności wyzwaniem nie do przejścia. W obu Amerykach rozbestwił się od wieku Bobi Dusiciel u nas też występujący od 1945r a w Itaki ćpunek flinciarz wesolutki. Jedynie na Wyspach jeszcze nie w pełni genetyczna deformacja moralności władzuni ma miejsce i jest jakąś iskierką nadziei.
amen
1 tyg. temu
dyc to chrzescijanieeeeeeeeee..a bratu w potrzebie trza pomagac.......na koszt panstwa z podatkow balonow-podatnikow..amen
jot23
1 tyg. temu
U nas Pani P-osieł też kanapki do pociągu dowozili, do domciu set kilometrów radiowozem odwozili - i to na Twój koszt (podatników).Tamci zarobiony szmal choć przeznaczali na cel związany ze służbą.
Kkk
1 tyg. temu
Pandemia czy nie biznes musi sie krecic! To nie skandal-to codziennosc
Gerwazy
1 tyg. temu
Piacenza, a nie Piecenza jakaś...
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić