Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Włochy. Szczepienia na COVID-19 nabierają rozpędu. Sukces premiera

12
Podziel się:

Włoski rząd poinformował o obostrzeniach dla niezaszczepionych na COVID-19. To sprawiło, że liczba osób chętnych do uzyskania paszportu covidowego za sprawą szczepienia na COVID-19 znacznie wzrosła.

Włochy. Szczepienia na COVID-19 nabierają rozpędu. Sukces premiera
Włochy. Szczepienia na COVID-19 nabrały rozpędu (Getty Images)

Władze Ligurii informują o "efekcie słów premiera Mario Draghiego" i masowych zapisach na szczepienia na COVID-19. W czwartek poinformowano, że od 6 sierpnia jedna dawka szczepionki przeciwko koronawirusowi będzie uprawniać wszystkich w wieku od 12 lat do wejścia do restauracji w zamkniętych pomieszczeniach, ale nie tylko.

Osoby, które przyjmą przynajmniej jedną dawkę preparatu, będą mogły również wejść do teatru i kina, na różne imprezy sportowe, na basen, do siłowni, na targi, zjazdy, do parków rozrywki, term i salonów gry.

Cel, jaki wyznaczył premier, został osiągnięty - mówił gubernator Ligurii Giovanni Toti w telewizji RAI.

Szczepienia na COVID-19. Włochy mogą świętować sukces

Okazało się, że groźba dodatkowych obostrzeń dla niezaszczepionych przyniosła pozytywny efekt w postaci zwiększenia zainteresowania szczepieniami.

Chciałbym, aby te decyzje stanowiły motywację do zaszczepienia się dla wszystkich, którzy wbrew wszelkim dowodom naukowym i zdrowemu rozsądkowi jeszcze tego nie zrobili - zaznaczył Toti.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(12)
ojojalebuba
rok temu
Tak i teraz nasze polityczki będą pierniczyły że zachód się szczepi i powinniśmy ich naśladować a że włochy to byłe komuchy i może coś tam przetrwało to już ich nie obchodzi
Ola
rok temu
Mieszkam we Włoszech ludzie strajkują i w pracy grożą zwolnieniami nie sukscesz szczepienki tylko niewolnictwie
Abc
rok temu
Jestem polka mieszkam we wloszech i pewno bede musiala sie zaszczepic zwlekam ile sie da ale czy mi sie uda raczej nie bo za niedlugo nawet nie wpuszcza do spozywczego sklepu bo nie szczepiac sie moge zabic kogos lub sama umre w polsce tez was tak strasza pozdrawiam wszystkich rodakow a szczegolnie gorali bo pochodze z gor i jestem uparta ale tym razem chyba juz nie wystarczy!!!!!!!!
Toja
rok temu
Falszywa Pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy. Nasze dane sugerują, że COVID-19 odznacza się śmiertelnością, która mieści się w granicach sezonowej grypy. Prof. dr med. John Ioannidis, epidemiolog i biostatystyk, jeden z najczęściej cytowanych naukowców świata: … wirus wpływa w znacznie wyolbrzymiony sposób na nasze życie. To jest zupełnie nieproporcjonalne do rzeczywistego zagrożenia, które pochodzi od koronawirusa. Astronomiczne, gospodarcze szkody, które teraz powstają, nie są adekwatne do zagrożenia tym wirusem. Jestem przekonany, że umieralność z powodu koronawirusa nie będzie widoczna w umieralności rocznej nawet w postaci piku (wzrost zgonów odbiegający od średniej). … każdy, kto umarł na tzw. koronawirusa, miał choroby współistniejące. … koronawirus tylko na zasadzie wyjątku jest śmiertelny, a w większości wypadków jest w znacznej mierze nieszkodliwą infekcją wirusową. Prof. dr med. Klaus Püschel, ekspert w dziedzinie medycyny sądowej, dyrektor Instytutu Medycyny Sądowej kliniki uniwersyteckiej w Hamburgu : Na pytanie, czy widzi jakieś różnice w ciałach zmarłych, w których stwierdzono obecność koronawirusa w porównaniu do innych chorób zakaźnych, odpowiada: Nie. Obraz jest podobny do innych infekcji wirusowych dróg oddechowych i płuc. Myślę, że z czasem ustalimy coś specyficznie związanego z COVID-19, ale zasadniczo przebieg i obraz organów wewnętrznych jest taki sam. Nie ma epidemii ani pandemii koronawirusa. Ani w Polsce, ani w żadnym innym kraju. Chociaż niektóre rejony świata mają większe problemy niż inne, nie wynika to jednak z większej śmiertelności koronawirusa jako takiego, ale z dodatkowych czynników, „podłoża”, na które natrafia wirus, jak np. duża ilość zakażeń szpitalnych, zły stan służby zdrowia, panika, struktura wiekowa społeczeństwa, stan zdrowia populacji itp. Myślę, że stanie się to jasne po lekturze tej książki. Zdaję sobie sprawę, że teza o braku pandemii może brzmieć dla niektórych zupełnie niewiarygodnie i rodzić dysonans poznawczy, ale każdy z Czytelników powinien zadać sobie pytanie, czy wierzy niezależnym i odważnym naukowcom, pomiędzy którymi są również światowej klasy specjaliści, i przedstawianym przez nich danym naukowym, czy rządowi, politykom i ich anonimowym „ekspertom”. Ze Wstępu dr. Mariusza Błochowiaka
Trick
rok temu
Ludzie opamiętajcie się! Szczepienie za przywileje? Szczepionki od kogoś, kto chce depopulacji. Nie myślcie, że zależy im na waszym zdrowiu
ftett
rok temu
𝗖𝗼𝘃𝗶𝗱 𝘁𝗼 𝘄𝗶𝗿𝘂𝘀 𝘀𝘁𝘄𝗼𝗿𝘇𝗼𝗻𝘆 𝘄 𝗹𝗮𝗯𝗼𝗿𝗮𝘁𝗼𝗿𝗶𝘂𝗺.
nfff
rok temu
***** 🅽🆆🅾
wilność
rok temu
Nigdy się nie poddam temu terrorowi !!
dwws
rok temu
Szczepionki to broń biologiczna NWO jest faktem.
Sabat
rok temu
Pełna kontrola nad ludżmi to im się marzy a my im w tym cyrku pomagamy.Nie ma czegoś takiego jak przymus ! Jesteśmy wolnymi ludzmi i nikt powtarzam nikt nie ma prawa nam niczego narzucać czy zabraniać.
Agent
rok temu
do mojego sklepu bede wpuszczał tylko niezaszczepionych...zaszczepieni nie macie prawa wstępu...
tak
rok temu
Cyrk...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić