o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
KK
|

Wrócą obostrzenia związane z koronawirusem? Premier zaskoczył słowami o lockdownie

87
Podziel się

Premier Mateusz Morawiecki udzielił dość zaskakującej odpowiedzi, w czasie wywiadu opowiadając o możliwym powrocie obostrzeń, w tym lockdownu.

Wrócą obostrzenia związane z koronawirusem? Premier zaskoczył słowami o lockdownie
Czy wrócą restrykcje? Premier odpowiada (PAP)
bEpxoRnV

Premier wierzy, że Polacy nauczyli się już żyć z koronawirusem. Na antenie Polsat News uznał, że poznali takie zasady, jak "utrzymywanie dystansu, maseczki czy dezynfekcja". Z tego powodu "mniej obawiają się wzmocnienia obostrzeń w przypadku nasilenia epidemii i lepiej zakomodują się na potencjalną drugą falę".

Wrócą obostrzenia związane z koronawirusem? Premier odpowiada

Wbrew temu, że wielu ekspertów przestrzega przed drugą, możliwie nawet groźniejszą falą koronawirusa, premier Mateusz Morawiecki uważa, że dotkliwe restrykcje, jak np. lockdown całego kraju, nie zostaną ponownie wprowadzone.

bEpxoRnX
Nie planujemy blokady i izolacji właśnie dlatego, bo to było bardzo bolesne dla gospodarki, nie tylko dla polskiej, ale całego świata - powiedział.

Premier został także spytany o to, czy po rekonstrukcji rządu minister zdrowia Łukasz Szumowski, nadal będzie pełnił swoją rolę.

Jestem mu wdzięczny za to, że tak wspaniale bronił Polaków przed koronawirusem, za właściwe, odważne decyzje. Dzięki niemu przeszliśmy tę fazę suchą stopą. Ja wobec pana ministra Szumowskiego nie mam żadnych innych planów. Mam nadzieję, że będę z nim współpracował - podsumował Morawiecki.
bEpxoRoy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(87)
Zenek
12 miesięcy temu
Covid24h News non stop tragedia , a kiedy info jakie korzyści wirus przyniósł poszczególnym krają ?
Kris
12 miesięcy temu
Statystyki bezobjawowe. Co wy tam wogóle liczcie bo się gubię ? Przestańcie testować bo tego już i tak nikt nie śledzi poza 70+
Dada
12 miesięcy temu
Poco zarządzić obostrzenia premier obiecał emerytom podwyżki trzynastą i czternastą emeryturę ale skoro nie ma obostrzeń emeryci zachowują pieniędzy nie będzie potrzeba czysty zysk dla rządu ale niestety jeżeli ktoś z moich bliskich zachoruje to po prostu do sądu podam oo odszkodowanie rząd to nie jest tak jak oppwiada premier że wszystko jest Ok. Coraz więcej ludzi choruje brak kar za nie używanie maseczek w miejscach publicznych. Cały świat wprowadza z powrotem obostrzenia A u nas nie ma wg słów Premiera i Prezydenta żadnej pandemi przecież tak żyć nie można należy zająć się i zaopiekować ludźmi Gospodarka jest ważna tylko co po gospodarka Jeżeli nie będzie miał kto pracować ponieważ ludzie po chorują się szpitale służba zdrowia z powrotem będzie obłożona dokładnie czy naprawdę jest tak trudno śladem innych państw wprowadzić obostrzenia z powrotem My czekamy na to żeby jakoś rząd zainteresował się obywatelskiego nie lekceważył tych dzięki którym zarządza krajem.
bEpxoRoz
pgie
12 miesięcy temu
Przeciez przed wyborami powiedzial ze wirusa juz nie ma "idzcie na wybory :
cenzura
12 miesięcy temu
Ponoc on rozumie w jezyk angielska,tubylczy, jak ta ekonomistka co do " czech " liczy
Aga
12 miesięcy temu
Dziwne, że polityków i tych wszystkich Kaczyńskich i PIS koranowirus nie dopadł? Dziwne? Nie. Oni po prostu chcą rządzić zastraszonym krajem.
Magda
12 miesięcy temu
Lockdown-u nie będzie ale zakaz wstępu do lasu może okazać się zbawieniem 😂😂😂
ciekawa
12 miesięcy temu
Czy w Polsce nie obowiazyuje Ustawa o jezyku polskim?
ak001
12 miesięcy temu
Wybory wygrane, można znów zamknąć Polaków w domach.
Marek
12 miesięcy temu
Jak można rozwalić rozwaloną gospodarkę ? Przecież od 5 lat nic nie działa i nie zwalajcie winy na covid. Polska jest bankrutem i teraz unia powinna zamknąć dopływ euro. Zapracuje sami na swoje złotówki.
Serggt
12 miesięcy temu
Po pierwsze, maski to wdychanie duzej ilosci co2, Co oznacza co2 w krwi? Wiele chorob np. Bedzie wysyp raka. Po drugie, covid powodu je lub nie bardzo lagodne obiawy, smieszne wrecz, a te obostrzenia to tylko wojna przeciwko nam, rozwalajac nasza gospodarke, uderzaja w nas. Po trzecie przymusowe medyczne eksperymenty na duzych grupach ludzi jak wszczykiwanie obcych, czesto rakowych komurek w szczepionkach I toksyn. Moglbym mowic dlugo ale kazdy ma muzg niech Sam poszuka informacji
kris
12 miesięcy temu
Depopulacja, manipulacja i wojna o nasze dusze cd.
Cień
12 miesięcy temu
Jeszcze zapłaczecie w cichym kącie jak dzieci, ale nie ze wstydu.
bEpxoRor
dzik
12 miesięcy temu
Cały ten covid to ściema, od lat sa plany aby scentralizować świat, aby nie było płatności gotówką tylko kartą aby nie było przekrętów od lat piszą o tym odpowiednie media, poszukajcie w necie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić