Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 

Koronawirus na spotkaniu z Andrzejem Dudą. Sanepid apeluje

13

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Przysusze poszukuje osób, które brały udział w spotkaniu z Andrzejem Dudą w Odrzywole 13 lipca o godz. 17:00. Jak się okazało, 2 uczestników miało koronawirusa.

Koronawirus na spotkaniu z Andrzejem Dudą. Sanepid apeluje
koronawiru. 2 osoby zakażone na spotkaniu z Andrzejem Dudą (Kancelaria Prezydenta, Twitter)

Koronawirus na spotkaniu z prezydentem Andrzejem Dudą

Sanepid w Przysusze zwraca się z prośbą, by osoby zgłaszały się z objawami COVID-19, takimi jak: bóle kości i stawów, bóle mięśni, podwyższona temperatura ciała, duszności, kaszel, utrata smaku i węchu, które były na spotkaniu z Prezydentem RP Andrzejem Dudą w Odrzywole, 13 lipca (poniedziałek) o godz. 17:00.

Na w/w spotkaniu były obecne 2 osoby z dodatnim wynikiem COVID-19, stwarzające zagrożenie epidemiczne dla uczestników spotkania – informuje Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny.

Wszystkie te osoby powinny zgłosić się do sanepidu w Pszysusze. Mogą to zrobić drogą mailową (przysucha@psse.waw.pl) lub telefoniczną (48 675 24 22, 48 675 23 37, 798 949 391, 798 875 743).

Zakażenia koronawirusem na mszy i w autobusie

To nie wszyscy zarażeni w ostatnich dniach w powiecie przysuskim. Jak się okazuje, 19 lipca (niedziela) o godz. 16:45 w Autobusie "Express" na trasie Przysucha-Warszawa.również znajdowały się osoby z dodatnim wynikiem na koronawirusa.

Zakażeń koronawirusem może być jeszcze więcej. Poszukiwani przez sanepid są też uczestnicy Mszy Świętej w Kościele pw. Świętej Jadwigi Królowej w Odrzywole 19 lipca o 8:45. Wtedy również mogli zarazić się koronawirusem.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić