Agnieszka Potoczny-Łagowska| 

Wrzucił do oceanu list w butelce. 37 lat później dostał odpowiedź!

3

Ta historia zapiera dech w piersiach. Troy Heller jako 10-latek napisał list, włożył go do butelki i wrzucił ją do Oceanu Atlantyckiego. Po 37 latach od zdarzenia, gdy już zupełnie o tym zapomniał, otrzymał odpowiedź na swoją wiadomość. To co przeżył, trudno opisać słowami.

Wrzucił do oceanu list w butelce. 37 lat później dostał odpowiedź!
Kt CarrMax/Facebook (Facebook)

Heller w 1985 roku był małym chłopcem i miał ciekawe pomysły. Napisał list i skończył go słowami "ktokolwiek to znajdzie, zadzwoń lub napisz do mnie". Zostawił swój adres i numer telefonu. Następnie zapakował kartkę z wiadomością do butelki i wrzucił do Atlantyku w pobliżu plaży Vero.

List w butelce znalazły Katie i Annie

Po niedawnym huraganie Nicola butelka z kartką została wyrzucona na brzeg przy plaży w Sebastian na Florydzie. Była w stanie nienaruszonym. Znalazły ją Katie i Annie Carrmax. Kobiety zdecydowały się dotrzeć do nadawcy. Ku ich zaskoczeniu udało się to bardzo szybko dzięki sieci. Adres zamieszkania Hallera zdążył się zdezaktualizować przez lata.

Heller otrzymał niezwykłą wiadomość podczas lunchu. Zorientował się, że dzwoni do niego nieznajomy numer z Florydy, a więc nie odebrał. Na szczęście kobiety nagrały się na automatyczną sekretarkę. Wiadomość głosowa od razu zwróciła jego uwagę. Skontaktowali się telefonicznie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zaskakujące odkrycie na dnie Atlantyku
Jak tylko ją zobaczyłem, przypomniałem sobie, że napisałem list - wspomina cytowany przez mirror.co.uk.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

- Troy nie mógł uwierzyć, że naprawdę znaleźliśmy tę butelkę! Był zdumiony i wdzięczny, że próbowaliśmy go znaleźć - napisały na Facebooku szczęśliwe kobiety. Dodały, że 37 lat temu mężczyzna odwiedził swoich dziadków w czasie ferii wiosennych.

Katie i Annie wysłały mu jego list oraz wiadomość od siebie. W podziękowaniach mężczyzna oprawił wszystko w ozdobną ramkę, zrobił zdjęcia i odesłał do kobiet. Pod postem, który udostępniły na Facebooku aż roi się od miłych komentarzy internautów.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić