Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Jan Manicki
|

Współpracownicy Nawalnego: Został otruty w hotelu, a nie na lotnisku

0
Podziel się

Aleksiej Nawalny został otruty w hotelu, a nie na lotnisku. Tak twierdzą współpracownicy rosyjskiego opozycjonisty. Informację udostępnili na Instagramie.

Współpracownicy Nawalnego: Został otruty w hotelu, a nie na lotnisku
Aleksiej Nawalny miał zostać otruty w hotelu, a nie na lotnisku (Instagram)
bEUXfwoR

Współpracownicy rosyjskiego opozycjonisty Aleksieja Nawalnego poinformowali w nagraniu na Instagramie, że został on otruty w hotelu. Dotychczas podejrzewano, że do zamachu na życie Nawalnego doszło na lotnisku. Według nowych doniesień, lider antykremlowskiej opozycji został otruty przy za pomocą butelki z wodą w swoim pokoju hotelowym w Tomsku na Syberii.

Aleksiej Nawalny został otruty w hotelu. Powoli dochodzi do siebie

We wtorek Aleksiej Nawalny opublikował na Instagramie zdjęcie pod którym napisał, że cały dzień oddychał samodzielnie. Berliński szpital Charité, w którym leczony jest Nawalny, poinformował wcześniej, że pacjent radzi sobie coraz lepiej. Nie jest na stałe podłączony do respiratora i może też na krótko wstawać z łóżka.

bEUXfwoT

Lekarze twierdzą, że leczenie Nawalnego przebiega dobrze. Podkreślają jednak, że za wcześnie na dogłębne analizy. Specjaliści zwracają także uwagę na to, że nie można wykluczyć wynikających z otrucia chorób przewlekłych.

Nawalny dochodzi do siebie po otruciu

Aleksiej Nawalny został otruty nowiczokiem, o czym poinformowało niemieckie laboratorium wojskowe. Rosyjski opozycjonista trafił do szpitala Charité w Berlinie po tym, jak na prośbę swojej żony został wypisany ze szpitala w Omsku w Rosji. Partnerka opozycjonisty chciała, żeby trafił pod opiekę zaufanych lekarzy.

bEUXfwoZ

Zobacz także: Aleksiej Nawalny otruty. Rywal Putina walczy o życie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUXfwpu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić