Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Wstrząsające odkrycie w lesie. Znaleziono ciała policjantki i jej 9-letniego syna

34

W lesie nieopodal Środy Wielkopolskiej doszło do wstrząsającego odkrycia. Natrafiono tam na dwa ciała - policjantki i jej 9-letniego syna. Nieoficjalne ustalenia wskazują na rozszerzone samobójstwo.

Wstrząsające odkrycie w lesie. Znaleziono ciała policjantki i jej 9-letniego syna
(Policja)

30-letnia mundurowa z komisariatu w Swarzędzu była poszukiwana od wtorku rano. Zaczęto się o nią niepokoić, gdy nie stawiła się w pracy.

Finał poszukiwań był tragiczny. Po kilku godzinach odnaleziono zwłoki kobiety razem z ciałem jej syna. Natrafiono na nie w lesie koło Środy Wielkopolskiej.

W rozmowie z "Gazetą Wyborczą" do tego tragicznego zdarzenia odniósł się rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak. Mówił, że śmierć 30-letniej policjantki "może mieć związek z jej problemami osobistymi".

Dwa ciała znalezione w lesie. To samobójstwo rozszerzone?

Według ustaleń "GW" najprawdopodobniej doszło do rozszerzonego samobójstwa. Nieoficjalne doniesienia wskazują na to, że najpierw policjantka zastrzeliła syna, a później siebie.

Pracowała w policji od sześciu lat. Była wyróżniającą się funkcjonariuszką. Miała bardzo dobrą opinię wśród kolegów i przełożonych - wspomina Borowiak.

Była zatrudniona w Swarzędzu pod Poznaniem, ale na co dzień pracowała w Kleszczewie. Tam wykonywała służbę patrolową.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić