o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
HNM
|

Wstrząs w Warszawie. Zdjęcia lotem błyskawicy obiegły internet

1861
Podziel się

"Faszyści zakłócają rocznicę Powstania Warszawskiego" - informuje na Facebooku Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Na stronie OMZRiK pojawiło się zdjęcie z ludźmi trzymającymi transparent z napisem "Stop totalitaryzmom". Widnieją na nim trzy przekreślone symbole, w tym tęczowa flaga. Ośrodek zamierza zawiadomić policję.

Wstrząs w Warszawie. Zdjęcia lotem błyskawicy obiegły internet
Transparent "Stop totalitaryzmom" i przekreślona flaga LGBT. Sprawa ma zostać zgłoszona policji (PAP)
bECLeNXF

Wśród maszerujących ulicami stolicy, z okazji 77. rocznicy Powstania Warszawskiego, dostrzeżono obecność narodowców. Postanowili wykorzystać tę okazję, aby po raz kolejny zadeklarować swoją niechęć do osób nieheteronormatywnych.

Zdaniem Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych jeden z banerów, który nieśli uczestnicy zgromadzenia, można nawet porównać do ideologii hitlerowskiej. Widnieje na nim przekreślona tęczowa flaga, symbol LGBT. Obok są sierp i młot oraz swastyka.

W Śródmieściu Warszawy pojawiło się kilkuset neonazistów i faszystów, którzy niosą banery, na których znajdują się symbole nawołujące do eksterminacji osób nieheteronormatywnych - poinformował OMZRiK.
bECLeNXH
Jest to dokładnie taka sama ideologia, jaką posługiwali się hitlerowcy którzy strzelali do Powstańców Warszawskich - dodał.

OMZRiK zawiadomi policję

Ośrodek poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wkrótce o wszystkim zostanie powiadomiona komenda stołeczna.

1 sierpnia przez Warszawę przeszły dwa marsze - Marsz Milczenia oraz marsz narodowców. To właśnie na czele tego ostatniego niesiono transparent z hasłem "Stop totalitaryzmom" i przekreśloną tęczową flagą.

bECLeNXN
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECLeNYi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1861)
!!!!!!!!!
miesiąc temu
Polska jako jedyny kraj w Europie nigdy nie karał homoseksualistów za orientacje seksualną w przeciwieństwie do reszty krajów!!!!
JJJ
miesiąc temu
Nie rozumiem tytułu " Wstrząs " To że normalni ludzie w końcu zajęli stanowisko w sprawach patologicznych nazywacie wstrząsem. Brniecie w nicość portale internetowe.
Istvan
miesiąc temu
W końcu zobaczyłem normalnych ludzi !!! Brawo !!!
bECLeNYj
kjm
miesiąc temu
Tematy zastępcze. Chodzi o odsunięcie PIS od władzy demokratycznie wybranej .Jest to element odwracania uwagi Polaków od takich tematów jak : kolonizacja Polski , demografii ( czytaj polityki imigracyjnej ) , reformy sądownictwa .
cybian
miesiąc temu
Bravo !!!!
edi
miesiąc temu
Dajcie spokój z tym powstaniem -głupota tych co w tym czasie je nakazali powinna byc osądzona -bo to była zbrodnia na narodzie
hmmm
2 miesiące temu
Pytanie, jaki kraj europejski pierwszy zalegalizował małżenstwa homoseksualne i dlaczego była to Rosja bolszewicka? Warto poszukać, poczytać o początkach rewolucji w Rosji od 1917 i jaki wkład mieli w to homoseksualisci i róznego rodzaju LGBT.
becik
2 miesiące temu
.dlaczego nie było reakcji policji na miejscu. to przecież zagrażało innym tam obecnym
normalna
2 miesiące temu
Najpierw Bóg a potem Polska ? humor-satyra!!
dorio
2 miesiące temu
"Faszyści zakłócają rocznicę Powstania Warszawskiego" - informuje na Facebooku Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Oni[ Ośrodek Monitorowania] sami powinni oddac się w ręce policji.
Adolfina
2 miesiące temu
zlikwidować Ośrodek
stevan
2 miesiące temu
Zglupieli. Niech lepiej zapytaja rzad dlaczego zakazuje handlu ulicznego zydom i polakom tez.
Według
2 miesiące temu
definicji Mannheima ideologia totalna to taka która obejmuje wszystkie sfery życia społecznego i państwowego i wszędzie tam narzuca swoje zasady. No i teraz pomyślmy czy właśnie takie ideolgia się nie rodzi, no.. pomyślmy, co teraz się wszystkim narzuca bezwarunkowo bo jak nie to [...] i to coś będzie obowiązywać we wszystkich sferach życia społecznego, zawodowego, kulturalnego itd ?? no.. pomyślmy, bardzo łatwe
bECLeNYb
man
2 miesiące temu
niby faszyści przekreślają sfastykę? Chyba was już pogięło...!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić