Wszedł do opuszczonego domu publicznego. Youtuber pokazał, co zastał w środku

247

Piotr Bartelt znany lepiej na YouTube jako Pepol-Urbex wybrał się ostatnio do opuszczonego domu publicznego we Wrocławiu. Na opublikowanym w sieci nagraniu pokazał, co zastał na miejscu.

Wszedł do opuszczonego domu publicznego. Youtuber pokazał, co zastał w środku
Opuszczony dom publiczny we Wrocławiu. (YouTube)

Youtuber Pepol-Urbex odkrywa opuszczone miejsca w Polsce i za granicą. Ostatnio wybrał się do opuszczonego domu publicznego we Wrocławiu. Klub nocny Euforia we Wrocławiu jeszcze jakiś czas temu oferował m.in. "zabawę na najwyższym poziomie, towarzystwo miłych pań, jacuzzi, masaż relaksacyjny i erotyczny, bogato zaopatrzony bar czy striptiz" - czytamy na stronie wrocławskich lokali.

Dom publiczny został zamknięty jakiś czas temu. Obecnie w budynku pomieszkują bezdomni - sugeruje youtuber na nagraniu. Sądząc po obrazkach i pozostawionych butelkach po alkoholu, od czasu do czasu odbywają się tam również libacje.

Pepol-Urbex zwiedził piętrowy budynek, który niegdyś był nocnym klubem. W opuszczonym domu znajduje się m.in. kilka łazienek, pokoje z jacuzzi lub prysznicem i bar ze stołem do bilarda. Całe mieszkanie jest bardzo zniszczone i zagracone. Ściany w pokojach są pomalowane na różne kolory, najczęściej jest to krwista czerwień. Motywem powtarzającym się niemal w każdym pokoju jest tapeta we wzór zebry, położona od połowy ściany.

Tutaj kolejny pokój - totalne śmietnisko (...) Widzę, że nie ma zbyt dużo wyposażenia i jestem przekonany, że zniknęło ono z czasem. Prócz miejskich eksploratorów w takich miejscach pojawia się dużo złodziei i wygląda to jak wygląda - mówi youtuber.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Youtuber przyznaje, że w mieszkaniu, szczególnie na górze czuć zapach spalenizny. W budynku miało dojść do zaprószenia ognia - sugeruje autor nagrania.

Na miejscu Pepol-Urbex odnalazł m.in. zniszczoną elektronikę, kasety VHS, porozrzucane biustonosze i damskie buty. Na miejscu wciąż jest pomieszczenie gdzie jest zamontowana rura. "Tutaj jest taka sala w której dziewczyny się gimnastykowały" - tłumaczy autor nagrania. Niektóre okna w budynku są zaklejone kolorowymi tapetami inne mają wybite szyby.

Zobacz także: Wielkie otwarcie gastronomii. "Strasznie cieszymy się, że tu jesteście"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić