Jan Manicki
Jan Manicki| 

Wujek "oszalał". Masakra we Francji. Nie żyje czwórka dzieci

363

Napastnik zadźgał nożem pięć osób, w tym czwórkę dzieci. Kolejne pięć osób jest rannych. Wujek ze Sri Lanki miał zaatakować swoją rodzinę.

Wujek "oszalał". Masakra we Francji. Nie żyje czwórka dzieci
W Paryżu nożownik zadźgał pięć osób, w tym czworo dzieci (Getty Images)

Rodzinna tragedia rozegrała się w północnej dzielnicy Paryża Noisy-le-Sec. W serii ataków przy użyciu noża i młotka zginęło pięć osób, w tym czworo dzieci. W wyniku zdarzenia poważnie ucierpiało także pięć innych osób.

Rodzinna masakra w Paryżu. 5 osób nie żyje

Wszystkie ofiary pochodziły z jednej rodziny. Ataku miał dokonać jej członek, pochodzący ze Sri Lanki wujek. Krewny wpadł w szał i zaczął mordować swoją rodzinę.

Do tragedii doszło w pawilonie przy ulicy Emmanuela Arago. Późnym rankiem do pobliskiego baru przyszedł zakrwawiony młodzieniec, prosząc o pomoc. Powiedział kierownikowi zakładu, że jego wujek „oszalał” i zaatakował resztę swojej rodziny „nożem i młotkiem”.

Masakra w Paryżu. Wujek zaatakował rodzinę nożem i młotkiem

Napastnik został znaleziony nieprzytomny. Obok niego leżały przedmioty zbrodni, młotek i nóż. Francuski dziennik „Le Parisien” wskazuje, że prawdopodobnie doszło do awantury na tle rodzinnym.

Wśród zamordowanych są dzieci w wieku od zaledwie kilku miesięcy do 14 lat. Troje dorosłych i dwóch nastolatków w stanie ciężkim trafiło do szpitala. Francuska policja wszczęła śledztwo w tej sprawie, funkcjonariusze nie informują jednak o dalszych szczegółach i okolicznościach rodzinnego koszmaru.

Obejrzyj także: Paryż znów płonie. "Żółte kamizelki" wróciły na ulice

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić