oprac. Robert Czykiel| 

Wybory 2020. Agresja na wiecu Andrzeja Dudy. Posłanka KO zwyzywana

374

Magdalena Filiks została zaatakowana na wiecu Andrzeja Dudy. Do sieci trafiło nagranie z Myśliborza. Mężczyzna był bardzo wulgarny. - Wy j***ne, czerwone komuchy! - krzyczał.

Wybory 2020. Agresja na wiecu Andrzeja Dudy. Posłanka KO zwyzywana
Wybory 2020. Posłanka KO zaatakowana na wiecu Andrzeja Dudy (Twitter.com)

W ostatnich dniach jest bardzo gorąco na wiecach obu kandydatów na prezydenta. Tym razem głośno jest o oburzającym zdarzeniu, do którego doszło w Myśliborzu. W miejscowości z województwa zachodniopomorskiego odbył się wiec Andrzeja Dudy.

Wybory 2020. Posłanka zaatakowana na wiecu Andrzeja Dudy

Ofiarą padła Magdalena Filiks z Koalicji Obywatelskiej. Szczególnie agresywny wobec niej był jeden mężczyzna. Wielokrotnie chamsko obraził posłankę.

Co nagrywasz, ty idiotko zaje***a?! Wy j***ne, czerwone komuchy! Żałuję, że mocniej Ci nie przyj*****m, Ty tępa je***a dzido... - mówił agresor.

Posłanka KO twierdzi, że została także uderzona. Tego jednak nie widać na nagraniu, które opublikowała w portalach społecznościowych. Nie publikujemy go z powodu wielu wulgaryzmów.

Zobacz także: Wybory 2020. Politolog o debacie TVP w Końskich. "Ryzykowny krok Trzaskowskiego"

Co ciekawe, zdarzeniu przyglądał się policjant. Podczas interwencji jedynie poprosił Filiks o odejście i mówił, że niepotrzebne są kłótnie i spory.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić