Wróć na
Mateusz Domański
|

Wybory 2020. Dosadny komentarz Jacka Sasina po debacie Andrzeja Dudy

20
Podziel się

Nie milkną echa poniedziałkowych debat kandydatów na prezydenta RP. Postawę Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego w bardzo dosadny sposób skomentował wicepremier Jacek Sasin. Nie ma on wątpliwości, że obecny prezydent spisał się dużo lepiej.

Wybory 2020. Dosadny komentarz Jacka Sasina po debacie Andrzeja Dudy
Kto wypadł lepiej podczas poniedziałkowych debat? Jacek Sasin nie ma wątpliwości (PAP)
bCOpBUHV

Przypomnijmy, że Andrzej Duda prowadził swoją debatę w Końskich, a Rafał Trzaskowski - w Lesznie. Wystąpienia kandydatów na prezydenta są szeroko komentowane.

Swój głos w tej sprawie zaprezentował również wicepremier Jacek Sasin. Nie ma on złudzeń, który kandydat wypadł lepiej.

Jak się zestawi te dwa wystąpienia, to wydaje się, że wystąpienie pana prezydenta Andrzeja Dudy w Końskich biło na głowę to, co mogliśmy oglądać w Lesznie - mówił w rozmowie z RMF FM.
bCOpBUHX

Wybory 2020. Spór o debatę. "Trzaskowski popełnił bardzo duży błąd"

Wybory 2020. Sasin o braku wiarygodności Trzaskowskiego

Jacek Sasin zaznaczył również, że "przede wszystkim brakuje wiarygodności w tym, co robi Rafał Trzaskowski".

Jaka jest prawdziwa twarz Rafała Trzaskowskiego, to kilka dni temu w Płocku mogliśmy zobaczyć, kiedy dostał niewygodne pytanie od lokalnego dziennikarza, jak powiedział, że te wybory są po to, żeby takich pytań nie zadawać - dodał.

Polacy liczyli na to, że przed drugą turą wyborów prezydenckich dojdzie do wspólnej debaty Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego. Póki co jednak nic nie wskazuje, by tak się stało. Sztaby kandydatów nie mogą dojść do porozumienia ws. warunków takiego wydarzenia.

bCOpBUId

Czytaj także:

bCOpBUIy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(20)
xtx
miesiąc temu
Trzaskowski nawet Pani z TVP bez problemu i dosadnie odpowiadał na pytania. Ewidentnie tej Pani odpowiedzi się nie podobały bo były logiczne i nie potrafiła się do nich uszczypliwie odnieść. Najpierw było widać na jej twarzy zawziętość a potem bezradność. Zupełnie jak ktoś kto się przygotował najlepiej jak potrafił ale i tak mu nie wyszło. Było widać zwątpienie na jej twarzy. Nie ma co szukać prezydenta idealnego bo ludzi idealnych nie ma ale Trzaskowski jest dużo lepszym kandydatem. Zarzuca mu się, że nie chce zajmować konkretnych stanowisk w pewnych sprawach ale ja rozumiem takie podejście. Od tego są specjaliści żeby mu doradzali a on ma ich strzelać niewygodnymi pytaniami, być dociekliwy i na samym końcu podejmować wnioski. Trzeba się liczyć z opinią innych ludzi a nie podpisywać wszystko jak leci bo tak sobie ktoś postanowi.
kkk
miesiąc temu
Sasin odliczaj dni do sprawiedliwości
Waldek
miesiąc temu
Jakim prawem Duda za nasze pieniądze wozi autokarami klakierów i ich opłaca za nasze pieniądze?
bCOpBUIz
ip123
miesiąc temu
Panie Sasin - podległe Twojemu przedsiębiorstwa państwowe (z udziałem Skarbu Państwa) zalegają swym prywatnym kooperantom wielomiesięczne zaległości płatności za dostarczone towary i muszą UPADAĆ. Zamiast jeździć i wiecować może wziąć się do roboty. Nie ma co robić?
ggggggg
miesiąc temu
Spisał się dużo lepiej, ale na straty.
Najnowsze komentarze (20)
fazi
3 tyg. temu
nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie.tlumczcie to sobie jak chcecie!!!!!
karo
miesiąc temu
Andrzej Duda to najlepszy prezydent jaki był do tej pory
PObudka
miesiąc temu
Gdy WYGRA DUDA to Wszystko się UDA Gdy WYGRA Trzaskowski to Będą SAME TRISKI.
Real
miesiąc temu
Panie Sasin pan powinien być za przekręty i oszustwa Polaków rozliczony!!!
Sasza
miesiąc temu
Pan T - specjalista od kierowców-narkomanów i oczyszczalni ścieków zalewający fekaliami pół Polski, nie potrafiący zarządzać podległymi mu kadrami "w ratuszu". I to toto chce zostać prezydentem Polski. Jeżeli Polacy go wybiorą, to będą tak samo mądrzy jak Rosjanie wybierający Putina. Pozdrowienia z Irkucka.
Łebski
miesiąc temu
Tytan mądrości. Prawy i sprawiedliwy. Czy będzie kiedyś taki odważny, który pociągnie do odpowiedzialności dwóch typów Sasina i Dudę za organizację wycieczki do smoleńska. Rafał liczę na Ciebie!
Jaki
miesiąc temu
Piszecie o tym Dudzie pierwszego sortu czy o kimś innym ?
Marek
miesiąc temu
Kto to jest Duda ? Nie znam tej ideologi. Słucham tylko ludzi.
bCOpBUIr
żenada
miesiąc temu
Jak patrzę na pana premiera, co się z nim teraz dzieje, to samo z Bortniczukiem. Krzyczą, obrażają, tak się boją o swoje i znajomych stołki. Niech obejrzą siebie na spokojnie po. Okropnie. Jestem w szoku. Teraz Sasin musi też się popisać. Prezes ich podsumuje, a mają być zmiany. Biedacy
Waldek
miesiąc temu
Jakim prawem Duda za nasze pieniądze wozi autokarami klakierów i ich opłaca za nasze pieniądze?
Reee
miesiąc temu
ludzie jednak nie pamiętają , dobra zmiana to nic dobrego, proszę przypomnieć sobie protesty nauczycieli, policjantów, rolników, emerytów, niepełnosprawnych, wojska, zwolnionych oficerów, straży granicznej, lekarzy , pielęgniarek, studentów, prawników, proszę przypomnieć sobie ustawy uchwalane o czwartej w nocy, ustawy uchwalane na kolanie aby szybko, uchwalenie budżetu w sali kolumnowej, wyłączanie mikrofonów dla opozycji- swoi mogli mówić, nieprzestrzeganie konstytucji,zawłaszczenie mediów, zniszczeni sądów i trybunału, wyroki trybunału Europejskiego, komisję wenecką, niepotrzebne i ośmieszające Polskę miesięcznice, zamach na prezydenta co okazało się nieprawdą, zakup śmigłowców, śmiesznego ministra obrony, rozdawnictwo kościelne, politykę obrotową ziemi/ nie można sprzedać ani kupić/, inflację obecną jest to efekt rozdawnictwa pieniędzy- czereśnie po 20zł, jabłka po 7zł, papryka po 20zł, ziemniaki po 2zł, średnio mięso po 20zł, ogórki po 6zł, cebula po 6zł i to wszystko w lipcu!!!!!, czy przed pisem były takie ceny???????, teraz proszę się zastanowić i wybrać to co jest lepsze, elektorat pisowski i tak tego nie zrozumie!!!!!!!!!!! to oni podzielili Polskę!!!!!!!!!!!!!!Prezydent jest na Nowogrodzkiej!!!!!!!!!!
Dotyczy
miesiąc temu
Rząd PO-PSL, (w którym ministrem był również Rafał Trzaskowski) to ciągłe afery. Przez 8 lat rząd PO-PSL okradł Polskę i Polaków na gigantyczne kwoty. Zadłużył Polskę na 1 bilion zł, z tego pół biliona wyprowadzili z budżetu państwa w różnych aferach. Afery PO-PSL to m. in. afera VAT (265 miliardów zł) Paliwowa (26 miliardów zł), Hazardowa, Ciechu, Informatyczna, Telekomunikacji Polskiej, Autostradowa, OFE, Amber Gold, Lekowa, Reprywatyzacyjna, Polskiej Żeglugi Morskiej, Stoczniowa, Melioracyjna, LOT-u, Polska Miedź, Zakładów Azotowych w Policach, wyprowadzanie pieniędzy z budżetu na fikcyjne inwestycje, w tym fikcyjna inwestycja KGHM w Chile, zawyżanie kosztów w projektach unijnych, zatrudnianie fikcyjnych doradców za niebotyczne kwoty, info-afera, fikcyjne faktury, korupcyjne przepłacanie za transakcje w tym umowa na zakup gazu, samolotów F16, zamiar zakupu bezwartościowych helikopterów Karakali, za najwyższą cenę na świecie, afera gazowa, umowa z Rosją na zakup gazu za najwyższą cenę na świecie, sprzedaż za ułamek wartości Zakładów Celulozowo-Papierniczych w Kwidzynie, afera, SKOKowa Komorowskiego, Podkarpacka, złodziejska prywatyzacja, korupcyjna wyprzedaż majątku narodowego, unicestwienie polskich firm, wyprzedaż przez rząd PO-PSL 71% najlepszych polskich firm obcemu kapitałowi (i to za bezcen) itd. itp. W sumie za rządów PO-PSL zdefraudowano ponad pół biliona zł. a zadłużyli kraj na 1 bilion zł. Ponadto przydzielili sobie ponadto 625 mil. zł, w formie nagród i premii. Do tego należy dołożyć i oraz zamiar przyjęcia rzeszy islamskich imigrantów. Gdyby nie fatalne rządy PO-PSL, Polacy byliby dziś bogatym narodem
mąż stanu
miesiąc temu
Sasin to wielki autorytet jest ??? A jaki wielki organizator.
Heee...
miesiąc temu
Sasin ma się czego bać.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić