Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Wybory 2020. "W Końskich niespodzianka" Robert Biedroń komentuje debatę

166

W poniedziałek kandydaci na prezydenta RP wzięli udział w dwóch niezależnych debatach. Rafał Trzaskowski odpowiadał na pytania w Lesznie, a Andrzej Duda - w Końskich. Kto wypadł lepiej? Wymowny komentarz w tej sprawie zamieścił Robert Biedroń.

Wybory 2020. "W Końskich niespodzianka" Robert Biedroń komentuje debatę
Robert Biedroń skomentował debaty Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego (PAP)

Robert Biedroń nie ma wątpliwości. Według niego lepiej w poniedziałkowych debatach zaprezentował się Rafał Trzaskowski z Koalicji Obywatelskiej. "W Lesznie R. Trzaskowski zdecydowanie lepszy od pustego miejsca po A. Dudzie" - napisał na Twitterze.

W Końskich niespodzianka - Duda przegrywa debatę sam ze sobą. W zaprzyjaźnionej telewizji. Znając wcześniej pytania - dodał Biedroń.
Zobacz także: Wybory 2020. Rafał Trzaskowski: mam nadzieję na debatę z Andrzejem Dudą

Wybory 2020. Biedroń: Debatujących kandydatów dzieli bezpieczny dystans 375 km

Robert Biedroń dość mocno uaktywnił się przy okazji poniedziałkowych debat. Wręcz kpił z ich formy.

Dżentelmeński pojedynek na programy? Żarliwy spór o wizję prezydentury? Konstruktywna dyskusja na temat przyszłości Polski? Nic z tych rzeczy... W dobie pandemii oba sztaby postawiły przede wszystkim na bezpieczeństwo. "Debatujących" kandydatów dzieli bezpieczny dystans 375 km - pisał kandydat na prezydenta RP w wyborach 2020.

Przypomnijmy, że Biedroń swoją walkę o prezydenturę zakończył w I turze. Do drugiej części dostali się natomiast Rafał Trzaskowski i Andrzej Duda. Polacy ponownie ruszą do urn w najbliższą niedzielę 12 lipca.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić