Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Wybory 2020. Dwie debaty prezydenckie 6 lipca. O której godzinie? Gdzie oglądać?

8

6 lipca nie będzie wspólnej debaty kandydatów na prezydenta RP. W zamian odbędą się dwie niezależne debaty - jedna Andrzeja Dudy, a druga - Rafała Trzaskowskiego. O której się rozpoczną? Gdzie oglądać?

Wybory 2020. Dwie debaty prezydenckie 6 lipca. O której godzinie? Gdzie oglądać?
Dwie debaty 6 lipca. Gdzie oglądać? (PAP)

Czy Polacy doczekają się wspólnej debaty kandydatów na prezydenta RP przed II turą wyborów prezydenckich? Bardzo trudno odpowiedzieć na to pytanie. Póki co dwie debaty, do których zaproszeni zostali Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski, zostały odwołane.

Pierwsza z nich miała się odbyć 2 lipca. Wówczas kandydatów na prezydenta RP mieli przepytać dziennikarze Wirtualnej Polski, Onetu, TVN i TVN24. Zaproszenia na to wydarzenie nie przyjął Andrzej Duda.

6 lipca z kolei debatę w Końskich chciało przeprowadzić TVP. W tym przypadku chęci udziału nie wyraził Rafał Trzaskowski.

Zobacz także: Wybory 2020. Debata prezydencka kandydatów. Tomasz Siemoniak: prezydent się boi

Wybory prezydenckie 2020. Dwie prezydenckie debaty 6 lipca

Wspólnej debaty kandydatów na prezydenta RP w dniu 6 lipca nie będzie, ale dwie odrębne już tak. Gdzie i o której będzie można je oglądać?

  • Debata z udziałem Andrzeja Dudy odbędzie się w miejscowości Końskie. Początek przewidziano na godz. 21:00.
  • Druga debata - z udziałem Rafała Trzaskowskiego - odbędzie się w Lesznie. Została zaplanowana na godzinę 20:30. Obie debaty prezydenckie będzie można obejrzeć na otwartym dla wszystkich kanale WP Pilot oraz na stronie głównej WP.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić