Wróć na
oprac. Robert Czykiel
|

Wybory 2020. Nowy dodatek 200+. Komu by przysługiwał?

184
Podziel się

Małgorzata Trzaskowska chce, by matki otrzymały dodatek do emerytury. Ma to być co najmniej 200 zł za każde dziecko. Wierzy, że Rafał Trzaskowski wprowadzi w życie ten pomysł, jeśli wygra wybory prezydenckie.

Wybory 2020. Nowy dodatek 200+. Komu by przysługiwał?
Wybory 2020. Małgorzata Trzaskowska obiecała dodatek dla matek (Andrzej Hulimka / Forum, RM, Andrzej Hulimka / Forum)
bCOFvVaZ

Rafał Trzaskowski w niedzielę spotkał się z wyborcami na Śląsku. Kandydat Koalicji Obywatelskiej zorganizował wiece w Dąbrowie Górniczej, Bytomiu i Katowicach. W ostatnim z tych miast padła nowa obietnica.

Wybory 2020. Małgorzata Trzaskowska obiecuje pieniądze dla matek

Głos zabrała żona obecnego prezydenta Warszawy. Małgorzata Trzaskowska zaproponowała świadczenie dla kobiet. Matki mają otrzymać dodatek do emerytury.

Kobiety dokładnie wiedzą, ile energii potrzeba, aby wszystko w rodzinie działało tak, jak należy. Uważam, że kobiety, matki wychowujące dzieci, powinny być docenione, bo nie ma cięższej, bardziej odpowiedzialnej pracy. Za tę pracę i zaangażowanie powinny otrzymywać dodatek do emerytury. Przynajmniej 200 zł za każde dziecko - powiedziała Trzaskowska.
bCOFvVbb

Wybory 2020. Szymon Hołownia porównał polską politykę do Titanica: "naprawdę tonie"

Trzaskowska dodała, że wiele razy o tym rozmawiała ze swoim mężem. Jest przekonana, że kandydat Koalicji Obywatelskiej dotrzyma słowa, gdy wygra wybory prezydenckie.

II tura wyborów odbędzie się już w najbliższą niedzielę 12 lipca. Rywalem Rafała Trzaskowskiego będzie Andrzej Duda.

Czytaj także:

bCOFvVbh
bCOFvVbC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(184)
Pytajnik
miesiąc temu
A skąd p. Rafał Trzaskowski będzie miał te pieniądze , z bankomatu?
Samotny tata
miesiąc temu
a co z mężczyznami samotnie wychowującymi dzieci?
Poco
miesiąc temu
200+ a dla wybranych paliwowy VAT +
bCOFvVbD
Momba
miesiąc temu
Ja być doktor inżynier ja płynąć do Polska na ponton . Ja chcieć zasiłek+ mieszkanie + kobiety + . Rafał ty obiecać. Pamiętać ?
joker
miesiąc temu
jedyne co zrobi to zaleje nas szambem z afryki ale tym razem nie będzie to jednorazowy wypływ jak w wawce ale stałe niekontrolowane uwalnianie potoku ludzkiego odpadu tak jak w całej praworządnej ue gdzie w czasie epidemi głównym tematem są nadal nachodźcy
Najnowsze komentarze (184)
Alex
miesiąc temu
onkologię i kobiety borykające się z rakiem byście wspomogli zamiast stosować rozdawnictwo
Temat
miesiąc temu
Rafał jak wygra da każdemu Polakowi całe 20 groszy minus podatek😗
list
miesiąc temu
Tak się troszczą o przyszłość emerytów w W-wie ,że wysyłają listownie nakaz eksmisji .Taki list dostała sanitariuszka z Powstania Warszawskiego .Doczekała się godnej przyszłości .
Zbych
miesiąc temu
Jestem przeciwny emeryturom dla kobiet, które oprócz płodzenia dzieci (co najmniej 4), nigdy nie pracowały, a także dalszemu rozdawnictwu... Co z kobietami, które zarówno pracowały jak i wychowywały 1, 2 czy 3 dzieci??? Przecież u tych z 4, jedno dziecko zajmowało się drugim, a panie zazwyczaj (nie uogólniając) piły kawkę u koleżanki, paliły papieroski, plotkowały i śmiały się z tych, co pracują. Za co im się płaci emeryturę i z czyich pieniędzy????
Polakk
miesiąc temu
Tylko jej podziękować oni mają wiele dobrych chęci tylko że to za nasze pieniądze, żal tego czytać. To kosza z nimi
Kama
miesiąc temu
Poszczekajcie jeszcze trochę na matczyne emerytury a potem powtórzcie to głośno w domu. I szykujcie się na armageddon. Seksu nie będzie, obiadków nie będzie, pranie gaci we własnym zakresie. I wściekła furia 24/7. Wstrętni mizogini.
Beata
miesiąc temu
Całe to PiSzczenie nie pomoże, kobiety już usłyszały. Emerytury kobiet są skandalicznie niskie. Przez lata pracy nie kobieta uzbierać takiego wkładu emerytalnego jaki mają mężczyźni bo zarabiamy znacznie mniej na równorzędnych stanowiskach. 500+ dyskryminuje kobiety które wychowywały dzieci przed 2015. Polskie babcie żyją tylko dzięki pomocy rodziny. Brawo Gośka! Dziękujemy!
Ziutek
miesiąc temu
Rafał obiecaj jeszcze kobieta+ i pójdę na wybory
bCOFvVbv
Niestety
miesiąc temu
Gdyby tak całkiem obiektywnie spojrzeć to RT udaje Hołownię i Kamysza taka trochę hybryda, a małżonka tak aktywna jak żona Tygrysa. Myślę, że to dość dobrzy aktorzy. RT to niestety aktor i stara się grać rolę pod którą brak mu scenariusza
Edek
miesiąc temu
No nie żartujecie toc pan Rafał mówił że zlikwiduje rozdawnictwo 500+ a teraz chce jeszcze dodać 200+ ? To on ma inne poglądy niż w pierwszej turze ehhh 😮
Ttt
miesiąc temu
Hehehe. Nie wprowadzi bo nie wygra.
Zabawna
miesiąc temu
Śmieszne... Kobieta już czuje zapach i smak władzy... Żenujące... Nie rozumiem jej parcia na szkło... Pani Tygryskowa już się z lekka przejechała na takim epatowaniu samą sobą... Kto tu w końcu stanął w wyścigu po władzę?!?!?!?! Ona czy on?!?!?!
Koko
miesiąc temu
agnieszka zemdlala bo sama nie mogła uwierzyć w te klamstwa to była ustawka A rafal jest w tym najlepszy!
duda4ever
miesiąc temu
jak poprze go jakis znaczacy polityk europejski np merkelowa i ona obieca 500 euro zasilku na miesiac i paszpord niemiecki, to zaglosuje. a poki co zaglosuje na dude, bo on daje 1000 pln. takze na razie - 'only duda, 4ever!'
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić