Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Wybory 2020. Rafał Trzaskowski: Szumowski powinien natychmiast podać się do dymisji

44

Podczas wizyty na Śląsku kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta RP odniósł się do dyskusji dotyczących ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. - Powinien natychmiast podać się do dymisji - stwierdził.

Wybory 2020. Rafał Trzaskowski: Szumowski powinien natychmiast podać się do dymisji
Trzaskowski mocno o Szumowskim (PAP)

O ministrze zdrowia Łukaszu Szumowskim mówi się ostatnio bardzo dużo. Pojawiają się osoby, które twierdzą, że powinien zrezygnować ze swojej funkcji. Są również oczywiście jego zwolennicy.

Mocny komentarz na temat tego polityka wygłosił kandydat KO na prezydenta RP Rafał Trzaskowski. - Z dnia na dzień otrzymujemy kolejne szokujące informacje. To o czym teraz słyszymy, czyli o respiratorach za olbrzymie pieniądze, o transakcji, która nie doszła do skutki, o tym, że urzędnicy wynoszą z ministerstwa ważne dokumenty - powiedział podczas wizyty na Śląsku, cytowany przez Wiadomości WP.

Uważam, że minister zdrowia Łukasz Szumowski powinien natychmiast podać się do dymisji - dodał.
Zobacz także: Wybory 2020. "Rafał Trzaskowski zabrał hasło i Kaczyńskiemu i Kosiniakowi-Kamyszowi"

Koronawirus w Polsce. "Rząd nie radzi sobie z epidemią"

Trzaskowski komentował również poczynania rządu dotyczące epidemii koronawirusa w naszym kraju. Odniósł się też do kwestii importu węgla.

Rząd nie radzi sobie z epidemią. Rząd PiS importuje węgiel z Rosji i tak egzotycznych miejsc jak Kolumbia. Śląskie ma olbrzymią szansę przed sobą - zaznaczył kandydat Koalicji Obywatelskiej w wyborach prezydenckich 2020.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić