o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Kosma Szczepaniak
|

Wybory 2020. Wpadka Andrzeja Dudy po ogłoszeniu wyników. Zapomniał o ważnej kwestii

48
Podziel się

Andrzej Duda według sondażowych wyników exit poll wygrał pierwszą turę wyborów z wynikiem blisko 42 proc. poparcia. W Łowiczu przemawiał do członków swojego sztabu wyborczego oraz publiczności tam zgromadzonej. Podczas długiego wystąpienia, prezydentowi przydarzyła się jednak wpadka.

Andrzej Duda nie podziękował swojej żonie podczas przemówienia
Andrzej Duda nie podziękował swojej żonie podczas przemówienia (PAP)
bEhMkXWZ

28 czerwca odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich. Polacy zmobilizowali się na ten dzień i według ostatnich dostępnych danych prawie 63 proc. osób uprawnionych do głosowania zrobiło to do godziny 21:00. Wynik frekwencji powinien jeszcze urosnąć po opublikowaniu oficjalnych wyników przez PKW.

Pierwszą turę wygrał Andrzej Duda. Według sondażu exit poll, obecny prezydent RP uzyskał w niej 41,8 proc. poparcia i wyprzedził kandydata Koalicji Obywatelskiej Rafała Trzaskowskiego. Polityk KO uzyskał wynik 30,4 proc. głosów i to między tą dwójką rozegra się walka w drugiej turze.

bEhMkXXb

Przemówienie Andrzeja Dudy. Zapomniał o swojej żonie?

Tuż po ogłoszeniu wyników na scenie w Łowiczu pojawił się Andrzej Duda. Prezydentowi ciężko było dojść na początku do głosu ze względu na długie i głośne okrzyki "Andrzej Duda!" oraz śpiewane przez osoby zgromadzone "Sto lat".

Gdy Duda doszedł do głosu, postanowił podziękować przede wszystkim swoim kontrkandydatom. Podziękowania powędrowały także między innymi do całego sztabu wyborczego, wolontariuszy oraz do tych, którzy zdecydowali się oddać swój głos właśnie na kandydata Prawa i Sprawiedliwości.

bEhMkXXh

Podczas podziękowań zabrakło jednak wymienienia z imienia i nazwiska żony prezydenta, Agaty Kornhauser-Dudy, która przez najdłuższy czas była u boku swojego męża. To właśnie żony u boków kandydatów odgrywają znaczącą rolę w ciężkiej, wyborczej walce. Nie zapomnieli o tym inni kandydaci, którzy podczas swoich przemówień kierowali wiele ciepłych słów w kierunku swoich partnerek. Żona wciąż aktualnego prezydenta RP nie przebywała również na scenie obok Andrzeja Dudy podczas jego wystąpienia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

bEhMkXXC
KOMENTARZE
(48)
Heniek
12 miesięcy temu
A co?! Miał niemce dziękować?! Ma chłop swój honor!
Ja!!!!
12 miesięcy temu
A gdzie maski duże zgromadzenie ludzi a nikt nie miał masek mandaty dla wrzystkich....
Dfgh
12 miesięcy temu
Że niby dlaczego ma swoją żonę wymieniać z pełnego imienia i nazwiska. Co to ma do rzeczy że nie podziękował żonie bo nierozumiem co ona dowodziła sztabem wyborczym czy co bo niewiem dlaczego miałby jej dziękować.
bEhMkXXD
Bo to
12 miesięcy temu
Kornhauzer i wszystko jasne
Ala
12 miesięcy temu
Jak można mòwić że wyborcy pana Dudy to ludzie po podstawòwkach-8.5 mln ludzi ?Moje dziecko podsumowało to kròtko -"Przecież wszyscy są tak naprawdę po podstawòwkach"...:-) ;-) to prawda
euu
12 miesięcy temu
czaskowski to dopiero wpadka, własnie sie wydalo ze juz 300 mln pln pieniedzy warszawiakow oddal niemcom , co zatrudniaja narkomanów na kierowcow-jazda bez trzymanki i robta co chceta, firma arriva - a dlaczego rodzima firma nie moze prowadzić przewozow w stolicy , ludzie oddawali zycie za Warszawe, a ten sklerotyk oddaje wszystko okupantowi
Wiedzmin671
12 miesięcy temu
Dla czego Duda sie nazywa długopis ?? :D
babo
12 miesięcy temu
przecież rozwód wisi w powietrzu ona w ogóle go nie popiera milczenie też jest wystarczająco wymowne
Wiedzmin671
12 miesięcy temu
A czemu Duda nazywa sie długoPIS ?? :D
wer
12 miesięcy temu
Nie ma to jak Komorowska ,ta przynajmniej sie angażowała ha ha ,szkoda słow
gość
12 miesięcy temu
Najważniejsze jest to, że bez wpadki był Trzaskowski!🤣
asddas
12 miesięcy temu
Córka ucieka z kraju, żona nie chce być Panią prezydent. Więc co robi mąż i ojciec? Uparcie niszczy życie całej rodzinie xD. Takie odnoszę warażenie.
dki.
12 miesięcy temu
Stosunki rodzinne to prywatna sprawa. A tutaj wpadką będzie nawet to, że nie było wpadki.
bEhMkXXv
(A)
12 miesięcy temu
Zapomniał podpisać listę obecności? Niemożliwe...
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić