Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
oprac. Robert Czykiel
|

Wybory prezydenckie 2020. Będzie kolejna debata prezydencka w TVP. Kiedy?

177
Podziel się

Przełożenie terminu wyborów prezydenckich sprawi, że kandydaci po raz drugi wezmą udział w debacie. Telewizja Polska może ją zorganizować nawet w przyszłym tygodniu.

Wybory prezydenckie 2020. Będzie kolejna debata prezydencka w TVP. Kiedy?
Wybory prezydenckie 2020. TVP zorganizuje kolejną debatę (PAP, Paweł Supernak)

Polacy w końcu doczekali się ostatecznej daty wyborów prezydenckich. I tura odbędzie się 28 czerwca. Jeżeli konieczna będzie II tura, to weźmiemy w niej udział 12 lipca. Niebawem zatem przekonamy się, kto będzie rządzić Polską przez kolejnych pięć lat.

Wybory prezydenckie 2020. Kiedy debata prezydencka w TVP?

Obecnie w sondażach na największe poparcie może liczyć Andrzej Duda. Obecny prezydent jednak czuje na plecach oddech Rafała Trzaskowskiego. Dobre wyniki notuje także Szymon Hołownia, a w grze wciąż liczą się także Władysław Kosiniak-Kamysz i Krzysztof Bosak.


Wszyscy kandydaci na prezydenta będą mogli zwiększyć zaufanie Polaków dzięki debacie wyborczej. Telewizja Polska już jedną przeprowadziła 6 maja. Przepisy jednak nakazują zorganizowanie kolejnej.

Zobacz także: Wybory prezydenckie 2020. Wróblewski: Jarosław Kaczyński zaszkodził kampanii Andrzeja Dudy

Czytaj także:

Wybory prezydenckie 2020. PKW zarejestrowała 22 komitety wyborcze

Wybory prezydenckie 2020. Rafał Trzaskowski ma ponad 100 tys. podpisów


Sztaby wyborcze kandydatów czekają na szczegóły. Wtedy też przekonamy, czy wszyscy wezmą udział w debacie. Pierwszą w TVP 1, TVP Info oraz TVP Polonia obejrzało 4,6 mln widzów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(177)
Kazik
2 lata temu
Wolność. Po co Wam wolność? Macie przecież telewizję...
dziwny kraj
2 lata temu
Debata powinna się odbyć w niezależnej telewizji, aby uniknąć manipulacji.
wisus54
2 lata temu
Debata pod tytułem kto jest twoim wyborem i dlaczego Duda
wisus54
2 lata temu
Słusznie Polska zasługuje aby był wybrany wreszcie prezydent.
Mirek
2 lata temu
W pierwszej turze wygra Duda i Szumowski szybko ogłosi stan klęski żywiołowej żeby nie doszło do drugiej tury.trzaskowski musi uwierzę i się już zabezpieczyć.
Krzysztof
2 lata temu
Pod płaszczykiem dobrej zmiany przenieśliście nas o 30 lat wstecz do kraju upartyjnionego gdzie rządzi kacyk, gdzie telewizja kłamie i szczuje na rzecz partii rządzącej, gdzie praca dobrze płatna jest dla partyjnych kacyków, gdzie młody człowiek nie ma szans na mieszkanie, gdzie inflacja zżera oszczędności emerytów, gdzie prokuratura nie stawia zarzutów partyjnym kacykom, gdzie szczuje się na każdego który nie zgadza się z linią partii, gdzie kłamstwo jest na porządku dziennym w przekazach dnia, gdzie jest pogarda do ludzi wykształconych, gdzie prymityw ma więcej do powiedzenia niż ekspert bo jest z waszej partii, gdzie podła wypowiedz kacyka jest gloryfikowana, gdzie życie ludzkie jest mniej ważne niż interes partii, gdzie ludzie partii bogacą się nieprzyzwoicie. Wszyscy którzy nadstawiali karku pod pałki zommo mają teraz naplute w twarz.
Messala
2 lata temu
Poczta Polska dostała dane wyborców.Teraz sciąga zaległy abonament TV od wszystkich rencistów(nieważne czy wyrejestrowali odbiorniki czy są inwalidami 1 stopnia).Bo mogą ZuS dał im numery kont.Tojest przekręt. TVP dostaje 2 mild z naszych pieniedzy co roku i jeszcze rabuje emerytów. TvP jest gorsza od Rydzyka
Krzysztof
2 lata temu
Mam problem z ponownym głosowaniem na Dude. Zrozumiałem dlaczego gdy porównałem go z Kwaśniewskim. Gdy Kwaśniewski mówił coś z uśmieszkiem wiedziałem że żartuje, gdy mówił poważnie wiedziałem że mówi do mnie mąż stanu a sprawy są wagi państwowej. Z Dudą jest inaczej. Jak mówi poważnie to krzyczy, połaja ludzi to myślę - to chyba jakieś żarty, gdy zaś żartuje to wychodzi z niego żenada i błazenada i wówczas się poważnie zastanawiam jak taki człowiek mógł w ogóle zostać prezydentem. Marzenie Kaczyńskiego i to wszystko wyjaśnia. Tylko czy my Polacy bez końca będziemy spełniać marzenia prezesów. Głosujmy na kandydatów bezpartyjnych.
jan paweł II
2 lata temu
.........WYBORCO PAMIĘTAJ TEŻ 67+ !!!!--GŁOSUJ ROZWAŻNIE !!!!......
obiektywny
2 lata temu
olać... lepsze i mądrzejsze są dyskusje przy trzepaku, niż prowadzone prze niekompetentnych pseudodziennikarzy, czy pseudoprezenterów TVP
Wyborca PiS
2 lata temu
Znów w debacie najlepiej zaprezentuje się Andrzej Duda.
Tik Toku
2 lata temu
Czy już zna pytania i odpowiedzi ,czy nie będzie potrzebował ''pomocy przyjaciela''' i nie będzie musiał korzystać z ''koła ratunkowego'' ?
Dj123
2 lata temu
Bosak prezydent 2020
pawokal
2 lata temu
W tvpis pytania są tendencyjne
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić