o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Wybory prezydenckie 2020. Rafał Trzaskowski ma ponad 100 tys. podpisów

3
Podziel się

Rafał Trzaskowski osiągnął cel. Kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta RP zebrał 100 tys. podpisów wymaganych do rejestracji. Takie informacje podał jego sztab.

Rafał Trzaskowski ma ponad 100 tys. podpisów
Rafał Trzaskowski ma ponad 100 tys. podpisów (PAP)
bESJoQnF

Współpracownicy Rafała Trzaskowskiego przekazali wiadomość o uzyskaniu wymaganej liczby podpisów w niedzielny poranek. Podali, że udało się zebrać dokładnie 103 648 zweryfikowanych podpisów.

Kandydat Koalicji Obywatelskiej zdążył więc przed czasem. Przypomnijmy, że podpisy muszą zostać przez niego złożone w Państwowej Komisji Wyborczej do 10 czerwca. Próg rejestracji to 100 tys. podpisów.

Warto odnotować, że ten wymóg nie dotyczy kandydatów, którzy mieli wziąć udział w wyborach w dniu 10 maja. Obowiązek zebrania 100 tys. podpisów pojawił się zatem tylko w przypadku Rafała Trzaskowskiego.

bESJoQnH

Zobacz także: PiS gra dziś "zupełnie różne melodie". Upadł już mit o legendarnej spójności partii

Wybory prezydenckie 2020. Trudności na drodze Trzaskowskiego

Podczas zbierania podpisów kandydat Koalicji Obywatelskiej spotkał się z pewnymi trudnościami. Pojawiły się bardzo niepokojące doniesienia, że ktoś chce go zabić. Na szczęście funkcjonariusze zareagowali w porę i zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który planował zamach na Rafała Trzaskowskiego.

bESJoQnN

Mężczyzna, który chciał zabić polityka, nie był notowany. W chwili zatrzymania przez policję był trzeźwy. Nie wiadomo, czym się kierował, chcąc zamordować Trzaskowskiego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

bESJoQoi
KOMENTARZE
(3)
camsik
rok temu
P.Kidawa zebrała pół miliona podpisów, dlatego p. Trzaskowski jest jej zastępcą.
FR1
rok temu
Na 38milionowy naród to cienko. To tylko pokazuje elyty polityczne, które reprezentują nikłą ilość społeczeństwa a rządzą wszystkimi.
😡😡😡😡😡
rok temu
😡😡😡😡😡
bESJoQoj
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić