Wróć na
Kamil Karnowski
|

Oblali policjanta benzyną i podpalili. Dantejskie sceny na protestach

42
Podziel się

Nie tylko przez USA przetacza się fala protestów spowodowanych śmiercią George'a Floyda, który zmarł na skutek brutalnej interwencji policji. Podobną historią żyją właśnie Meksykanie, gdzie doszło do niemal identycznej sytuacji. W kraju od razu ruszyły protesty.

Oblali policjanta benzyną i podpalili. Dantejskie sceny na protestach
Szokujące sceny w Meksyku. Podpalili policjanta pełniącego służbę (YouTube)
bCNKfKCt

Policjant patrolujący ulice podpalony. W czasie protestów funkcjonariusz został polany benzyną i od razu prawie cały stanął w ogniu. Dramatyczna sytuacja rozegrała się w Guadalajarze. Wszystko nagrali relacjonujący protesty dziennikarze.

Świadkowie koszmarnego zajścia od razu ruszyli na pomoc. Wspólnie udało się im ugasić ogień trawiący ubrania i ciało policjanta. Nie wiadomo, w jakim stanie jest funkcjonariusz, choć sądząc po nagraniu, można podejrzewać, że mógł zostać dotkliwie poparzony.

bCNKfKCv

Policeman set on fire during protest in Mexico (GRAPHIC)

Protesty w Meksyku. Ludzie wyszli na ulice po śmierci "meksykańskiego George'a Floyda"

Rozruchy w kraju rozpoczęły się niedługo po publikacji w sieci szokującego nagrania. Widać na nim interwencję policji z Guadalajary, która rzekomo zatrzymała 30-letniego Giovanniego Lopeza za brak maseczki ochronnej.

Na skutek interwencji mężczyzna zmarł. W sprawie nadal trwa śledztwo. Lopeza od razu nazwano "meksykańskim George'm Floydem", a na ulice wyległy tłumy oburzonych Meksykanów.

bCNKfKCW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(42)
Babcia Lina
2 miesiące temu
To nie incydenty ! To świadome działania mające prowadzić do Majdanu w wielu krajach, a następnie wojny, nie można kumulować broni na której się nie zarabia ..
Tom W
2 miesiące temu
Najwięcej niszczą Ci, co niczego nie produkują ...
DuchPrawdy
2 miesiące temu
Zabili(chyba) aktora porno, kryminalistę. Niszczą pomnik Kościuszki, który walczył o praw czarnych, podpalają kościół im. Jana Pawła II okradają sklepy, zabijają ludzi w imię czego wolności. Tak wolności zabijania, kradzieży, niszczenia i demoralizacji za pieniądze Georga Sorosa ot mi wolność. Ludzie zapomnieli o BOGU i jego przykazaniach i sami idą prostą drogą do piekła.
bCNKfKCX
ania
2 miesiące temu
ktos im zapłacił, zeby to robili, sami z siebie by tego nie wysmyslili, po co? zeby moc wprowadzic wojsko i zeby moc rzadzic absolutnie
TO ROZKAZ !
2 miesiące temu
Stlumic armatkami wodnymi z sodkiem dezenfekujacym za jednym zamachem spokoj i higiena.
Najnowsze komentarze (42)
xyz
2 miesiące temu
Efekt izolacji, zakazów. Sami młodzi ludzie z nadmiarem energii. Znajdują pretekst do buntu. Nie mogą "wyżyć się" na siłowniach, stadionach, więc robią to na ulicach.
Ziomek
2 miesiące temu
To wszystko wygląda na ogólną paranoję i proby destabilizacji w krajach. Tylko patrzeć jak gdzie indziej zacznie się to samo. Znowu znajdzie się jakiś 'męczennik"i będzie zadyma. Jak któś napisał ZOMO poradziło by sobie z takimi ludżmi.
arek
2 miesiące temu
Nie mają ostrej amunicji ? bo na protest to nie wygląda - podpalenie innej osoby to ewidentna próba zabójstwa... ZOMO by poradziło sobie w pól godz z taką hołotą...
Uci
2 miesiące temu
Zwierzęta nie ludzie . Powinna nadejść plaga szerszeni zniszczyć wszystkie plony następnie plaga niedźwiedzi które zjedzą głupich zdychający z głodu ludzi czyli największy na świecie organizm niszczący planetę ziemia
Widzę to
2 miesiące temu
Podpalacz móg być "crisis actor", policjant azbestowe ubranko, a sprawa umówiona.
Widzę to
2 miesiące temu
Deep State chce stworzyć anarchię i chaos po to, aby ludzie mieli dość i powiedzieli "chcemy wreszcie, aby ktoś zaprowadził porządek". No to wprowadzą Porządek. Nowy, Światowy. Technika zwana problem - reakcja - rozwiązanie.
nik
2 miesiące temu
to prawicowa niesprawiedliwosc do tego doprowadza.
tik
2 miesiące temu
Jesli ktos niewie to powiem ze 2/3 kryminalistow to czarni reszta to latynosi i maly procent bialych. Tak jest w USA w Wiezieniach.
bCNKfKCP
Jola
2 miesiące temu
w POolsce donek tez chciel przyjac uchodzcow dobrze ze mamy pis i madrych ludzi .
667cm
2 miesiące temu
Pamiętajmy, ze to wszystko mogą byc dęte prowokacje
KOmentator
2 miesiące temu
Meksyk to kraj przestepcow, terrorystow, handlarzy narkotykow, mordercow. Policja musi byc tak samo brutalna albo nawet jeszce brutalniejsza od przestepcow. Miejsce przestepcow jest w zbiorowych mogilach. ALbo w ZOO w klatkach z lwami i tygrysami !!! I niech walcza !!!
Los Lobos
2 miesiące temu
I znowu ściema NWO
gośc
2 miesiące temu
Jakoś w Meksyku po śmierci nie raz ponad 100 na raz niewinnych osób zamordowanych przez mafię nikt nie protestuje.
Raff
2 miesiące temu
Do tak protestujących seria z CKM-u
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić