o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Kamil Karnowski
|

Oblali policjanta benzyną i podpalili. Dantejskie sceny na protestach

42
Podziel się

Nie tylko przez USA przetacza się fala protestów spowodowanych śmiercią George'a Floyda, który zmarł na skutek brutalnej interwencji policji. Podobną historią żyją właśnie Meksykanie, gdzie doszło do niemal identycznej sytuacji. W kraju od razu ruszyły protesty.

Oblali policjanta benzyną i podpalili. Dantejskie sceny na protestach
Szokujące sceny w Meksyku. Podpalili policjanta pełniącego służbę (YouTube)
bDghYdxh

Policjant patrolujący ulice podpalony. W czasie protestów funkcjonariusz został polany benzyną i od razu prawie cały stanął w ogniu. Dramatyczna sytuacja rozegrała się w Guadalajarze. Wszystko nagrali relacjonujący protesty dziennikarze.

Świadkowie koszmarnego zajścia od razu ruszyli na pomoc. Wspólnie udało się im ugasić ogień trawiący ubrania i ciało policjanta. Nie wiadomo, w jakim stanie jest funkcjonariusz, choć sądząc po nagraniu, można podejrzewać, że mógł zostać dotkliwie poparzony.

bDghYdxj

Policeman set on fire during protest in Mexico (GRAPHIC)

Protesty w Meksyku. Ludzie wyszli na ulice po śmierci "meksykańskiego George'a Floyda"

Rozruchy w kraju rozpoczęły się niedługo po publikacji w sieci szokującego nagrania. Widać na nim interwencję policji z Guadalajary, która rzekomo zatrzymała 30-letniego Giovanniego Lopeza za brak maseczki ochronnej.

Na skutek interwencji mężczyzna zmarł. W sprawie nadal trwa śledztwo. Lopeza od razu nazwano "meksykańskim George'm Floydem", a na ulice wyległy tłumy oburzonych Meksykanów.

bDghYdxK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(42)
Babcia Lina
5 miesięcy temu
To nie incydenty ! To świadome działania mające prowadzić do Majdanu w wielu krajach, a następnie wojny, nie można kumulować broni na której się nie zarabia ..
Tom W
5 miesięcy temu
Najwięcej niszczą Ci, co niczego nie produkują ...
DuchPrawdy
5 miesięcy temu
Zabili(chyba) aktora porno, kryminalistę. Niszczą pomnik Kościuszki, który walczył o praw czarnych, podpalają kościół im. Jana Pawła II okradają sklepy, zabijają ludzi w imię czego wolności. Tak wolności zabijania, kradzieży, niszczenia i demoralizacji za pieniądze Georga Sorosa ot mi wolność. Ludzie zapomnieli o BOGU i jego przykazaniach i sami idą prostą drogą do piekła.
bDghYdxL
ania
5 miesięcy temu
ktos im zapłacił, zeby to robili, sami z siebie by tego nie wysmyslili, po co? zeby moc wprowadzic wojsko i zeby moc rzadzic absolutnie
TO ROZKAZ !
5 miesięcy temu
Stlumic armatkami wodnymi z sodkiem dezenfekujacym za jednym zamachem spokoj i higiena.
Najnowsze komentarze (42)
xyz
5 miesięcy temu
Efekt izolacji, zakazów. Sami młodzi ludzie z nadmiarem energii. Znajdują pretekst do buntu. Nie mogą "wyżyć się" na siłowniach, stadionach, więc robią to na ulicach.
Ziomek
5 miesięcy temu
To wszystko wygląda na ogólną paranoję i proby destabilizacji w krajach. Tylko patrzeć jak gdzie indziej zacznie się to samo. Znowu znajdzie się jakiś 'męczennik"i będzie zadyma. Jak któś napisał ZOMO poradziło by sobie z takimi ludżmi.
arek
5 miesięcy temu
Nie mają ostrej amunicji ? bo na protest to nie wygląda - podpalenie innej osoby to ewidentna próba zabójstwa... ZOMO by poradziło sobie w pól godz z taką hołotą...
Uci
5 miesięcy temu
Zwierzęta nie ludzie . Powinna nadejść plaga szerszeni zniszczyć wszystkie plony następnie plaga niedźwiedzi które zjedzą głupich zdychający z głodu ludzi czyli największy na świecie organizm niszczący planetę ziemia
Widzę to
5 miesięcy temu
Podpalacz móg być "crisis actor", policjant azbestowe ubranko, a sprawa umówiona.
Widzę to
5 miesięcy temu
Deep State chce stworzyć anarchię i chaos po to, aby ludzie mieli dość i powiedzieli "chcemy wreszcie, aby ktoś zaprowadził porządek". No to wprowadzą Porządek. Nowy, Światowy. Technika zwana problem - reakcja - rozwiązanie.
nik
5 miesięcy temu
to prawicowa niesprawiedliwosc do tego doprowadza.
tik
5 miesięcy temu
Jesli ktos niewie to powiem ze 2/3 kryminalistow to czarni reszta to latynosi i maly procent bialych. Tak jest w USA w Wiezieniach.
bDghYdxD
Jola
5 miesięcy temu
w POolsce donek tez chciel przyjac uchodzcow dobrze ze mamy pis i madrych ludzi .
667cm
5 miesięcy temu
Pamiętajmy, ze to wszystko mogą byc dęte prowokacje
KOmentator
5 miesięcy temu
Meksyk to kraj przestepcow, terrorystow, handlarzy narkotykow, mordercow. Policja musi byc tak samo brutalna albo nawet jeszce brutalniejsza od przestepcow. Miejsce przestepcow jest w zbiorowych mogilach. ALbo w ZOO w klatkach z lwami i tygrysami !!! I niech walcza !!!
Los Lobos
5 miesięcy temu
I znowu ściema NWO
gośc
5 miesięcy temu
Jakoś w Meksyku po śmierci nie raz ponad 100 na raz niewinnych osób zamordowanych przez mafię nikt nie protestuje.
Raff
5 miesięcy temu
Do tak protestujących seria z CKM-u
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić