oprac. Anna Piątkowska-Borek| 

Wybory prezydenckie 2020. Rafał Trzaskowski przerywa kampanię

194

Rafał Trzaskowski, kandydat na Prezydenta RP, przerwał kampanię wyborczą. W związku z sytuacją powodziową w Warszawie, zwołał sztab kryzysowy.

Wybory prezydenckie 2020. Rafał Trzaskowski przerywa kampanię
Rafał Trzaskowski musiał przerwać kampanię wyborczą (Getty Images, Artur Widak)

Wybory prezydenckie 2020. Rafał Trzaskowski zostaje w stolicy

Rafał Trzaskowski, w ramach kampanii prezydenckiej, miał wyjechać na spotkania z wyborcami do województwa lubelskiego. Musiał jednak przerwać kampanię.

Wybory prezydenckie 2020. Trzaskowski wstrzymuje kampanię wyborczą

Ulewa w Warszawa spowodowała lokalne podtopienia i utrudnienia na drogach. Zalana została m.in. trasa S8 na wysokości Broniewskiego. W ciągu jednego dnia, w poniedziałek 22 czerwca strażacy interweniowali ponad tysiąc razy.

Po wczorajszej ulewie w Warszawie został zwołany sztab kryzysowy. Jak dowiedziała się Wirtualna Polska, Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy miał zaplanowane spotkania z wyborcami na Lubelszczyźnie. W tej systuacji Rafał Trzaskowski pojedzie tam dopiero we wtorek 23 czerwca około południa.

Alert odwołany. Trzaskowski uspokaja mieszkańców Warszawy

"Alert pogodowy po intensywnych opadach w Warszawie odwołany. Deszcz spowodował głównie lokalne incydenty, niezagrażające życiu i zdrowiu ludzi. Z całodobowych dyżurów BBZiK otrzymuję regularne raporty hydrologiczne. MPWiK uruchomiło 30 brygad monitorujących infrastrukturę" - poinformował Rafał Trzaskowski na Twitterze.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić