o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

Wybory w USA. Co jeśli wygra Joe Biden? Zaskakujące słowa Putina

171
Podziel się

Prezydent Rosji Władimir Putin powiedział, że jest otwarty na współpracę z Joe Bidenem, gdy wygra wybory, ponieważ Partia Demokratyczna jest bliżej "idei socjaldemokratycznych", które zrodziły komunizm.

Wybory w USA. Co jeśli wygra Joe Biden? Zaskakujące słowa Putina
Putin mówi, że jest otwarty na współpracę z Bidenem, ponieważ Partia Demokratyczna jest bliżej "idei", które doprowadziły do ​​komunizmu. (YouTube)
bESlbNvp

Władimir Putin udzielił ostatnio wywiadu państwowej telewizji Rossiya. Putin zapewnia, że Rosja jest gotowa współpracować z przyszłym prezydentem USA, niezależnie czy wygra Donald Trump czy Joe Biden. Jednocześnie Putin po raz kolejny zaprzeczył, że ingeruje w amerykańskie wybory.

Nie ingerujemy w ten proces. Wszystko, co dzieje się w Stanach Zjednoczonych, jest wynikiem wewnętrznych procesów i problemów politycznych w tym kraju - zapewnia prezydent Rosji.
bESlbNvr

Jak wiadomo kandydat Demokratów, Joe Biden nie darzy sympatią prezydenta Rosji i otwarcie mówi, że jeżeli to on wygra wybory to "zakończy schlebianie administracji Donalda Trumpa wobec prezydenta Rosji, Władimira Putina".

Tymczasem Władimir Putin nie uderza w Bidena, który wielokrotnie powtarzał, że Trump jest "marionetką Putina". Przywódca Rosji w wywiadzie powiedział, że Rosja i Demokraci mają "podstawy ideologiczne" do współpracy, ponieważ Partia Demokratyczna jest bliżej "idei socjaldemokratycznych'', które zrodziły komunizm.

Wciąż lubię wiele z tych lewicowych wartości. Równość i braterstwo. Co jest w nich złego? W rzeczywistości są one zbliżone do wartości chrześcijańskich. Tak, są trudne do wdrożenia, ale mimo to są bardzo atrakcyjne. Innymi słowy, można to postrzegać jako ideologiczną podstawę do rozwijania kontaktów z przedstawicielem Demokratów - mówił Putin w rosyjskiej telewizji.
bESlbNvx

Jednocześnie przywódca Rosji ubolewa nad antyrosyjskimi nastrojami, które stały się popularne w kręgach Partii Demokratycznej.

Co mogę powiedzieć o kandydacie Demokratów? Słychać dość ostrą antyrosyjską retorykę. Niestety przyzwyczailiśmy się do tego - mówił Putin podczas wywiadu.
Ale… Partia Demokratyczna jest tradycyjnie bliższa tak zwanym wartościom liberalnym, bliższa ideom socjaldemokratycznym w porównaniu z Europą. I to w środowisku socjaldemokratycznym powstała partia komunistyczna - dodaje Putin.

Putin zapewnia, że Rosja "będzie współpracować z każdym przyszłym prezydentem Stanów Zjednoczonych, któremu Amerykanie dadzą wotum zaufania".

bESlbNvy

Putin dodał, że pochlebiają mu słowa Bidena, który nazywa Trumpa "marionetką Putina". Podczas gdy były wiceprezydent próbował go obrazić, Putin uważa, że te słowa "podnoszą jego prestiż".

Zobacz także: "Rosyjski Czarnobyl". Putin podjął decyzję ws. milionów toksycznych odpadów
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESlbNvS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(171)
trzeżwy
10 miesięcy temu
My się podniecamy co Biden powiedział Putinowi albo odwrotnie,a prawda jest taka,że "kruk krukowi oka nie wykole"!
trzeżwy
10 miesięcy temu
My się podniecamy co Biden powiedział Putinowi albo odwrotnie,a prawda jest taka,że "kruk krukowi oka nie wykole"!
wss
rok temu
Prezydent Rosji jest bardzo zrównoważony ..nie to co u nas , jakby nie było Dudusia tylko Polin mu w głowie
bESlbNvT
salo
rok temu
Mądre słowa Putina Brawo
zaskoczony
rok temu
Co zaskakującego?
Jori
rok temu
Feudalizm nazywa socjaldemokracją? Ma gość jaja!)
antykomunista
rok temu
Tym razem Putin zdobył się na szczerość.
Tato
rok temu
W sedno. Putin jaki jest taki jest ale tu poprostu powiedzial jak jest.
sporo ich!
rok temu
co zdjęcie to Pan Władimir Władimirowicz ma inna twarz!!
Adrian
rok temu
Fort Trump zmienimy na Fort Biden i po sprawie
onet
rok temu
Zachodni sojusznicy już dawno umieścili Polskę pośród krajów, które dryfują na granicy przestrzegania zasad demokracji. Jeżeli Biden wygra, do chóru krytyków dołączą Stany Zjednoczone O pełnej izolacji Polski nie ma mowy. W myśl amerykańskiej ciągłości polityki zagranicznej dotychczasowa współpraca będzie kontynuowana. Oznacza to, że plany związane ze wschodnią flanką NATO oraz kontrakty wojskowe nie zostaną storpedowane. Amerykanie mogliby na tym bowiem finansowo wiele stracić Rządzący popełniają jednak błąd z 2016 r. Wówczas jeszcze przed wyborami prezydenckimi nie mieli większych kontaktów z otoczeniem Trumpa. Dziś nie mają dostępu do najważniejszych osób ze środowiska Bidena W przypadku wygranej, w sprawach Europy Środkowo-Wschodniej Biden słuchać będzie Madeleine Albright, byłej sekretarz stanu, która urodziła się w Czechosłowacji i zna realia regionu W bliskim kręgu doradców Bidena jest też mający polskich przodków Mike Carpenter. Oboje z Albright krytykują polski obóz rządzący w sprawie praworządności, wolności mediów i mniejszości seksualnych
Emilian58
rok temu
Założą związek partnerski i owszem.
BYWALEC
rok temu
Putin popiera Demokratow i Bidena? Czemu mnie to nie dziwi? Rosja powaznie traktuje tylko Republikanow!
bESlbNvL
chytrusek
rok temu
Robi to celowo, ponieważ tak naprawdę skrycie kibicuje Trumpowi.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić