o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

Kto ma więcej pieniędzy na kampanię? Biden czy Trump?

8
Podziel się

Według doniesień mediów Joe Biden ma prawie trzy razy więcej dostępnych pieniędzy na kampanię wyborczą niż ubiegający się o reelekcję prezydent Donald Trump.

Kto ma więcej pieniędzy na kampanię? Biden czy Trump?
Według doniesień mediów, w ostatniej fazie kampanii wyborczej Joe Biden ma przewagę finansową nad Donaldem Trumpem. (Getty Images)
bEilaEER

Według doniesień mediów w finałowej fazie kampanii wyborczej kandydat Demokratów Joe Biden ma ogromną przewagę finansową nad Donaldem Trumpem. Obecny prezydent miał na początku października prawie trzy razy mniej dostępnych pieniędzy na kampanię wyborczą niż jego rywal.

Z ostatnich raportów złożonych w Federalnej Komisji Wyborczej wynika, że pod koniec września były wiceprezydent Joe Biden miał do dyspozycji na kampanię 177,3 mln dolarów. Donald Trump w tym samym czasie dysponował 63,1 mln dolarów.

bEilaEET

Sytuacja Donald Trumpa podczas kampanii wyborczej pogorszyła się zarówno finansowo jak i pod względem poparcia. W kwietniu to ubiegający się o reelekcję prezydent dysponował większymi środkami na kampanię niż jego konkurent. Wówczas na rachunku kampanii Donalda Trumpa było 255 mln dolarów. W tym samym momencie Joe Biden dysponował "tylko" 98 mln dolarów.

Jak wynika z szacunków RealClearPolitics na niecałe dwa tygodnie przed wyborami Joe Biden prowadzi w sondażach zyskując 51,1 proc. poparcia. Donald Trump traci średnio 8,6 pkt. procentowych do rywala.

Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych odbędą się już 3 listopada.

bEilaEEZ
Zobacz także: Gafa wiceprezydenta USA
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEilaEFu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(8)
Wiemyże
8 miesięcy temu
Prezydent Trump ma własne pieniądze, zaś Krym ina li sta Biden ma pieniądze pochodzące z kra dzie ży
wap
8 miesięcy temu
pieniadze daja szczescie ajk sie je dobrze,pozytkuje w przypadku bogactwa w postaci samych banknotow tez szczescia nie da,tylko odpowiednie zakupy szczescie moga dac ,ale nie sam papier dla papierka,a co komu z pieneidzy jak ich nie wydaje to samo co by ich nie mial tutaj nie o impreze chodzi o zabawe ,ale o potzrebne do zycia rzeczy,i do zcego komu bogacz jak nigdy nie wydasz z jego konta ani jednej zlotowki do smierci takim bogaczem mozna sobie du..e wytzrec,ale jak juz u niego pracujesz to inna sprawa,bedziesz sie niezle klaniac w pas,ale sam bogacz,zeby tylko byl,byle byl,to nikog nie interesuje,ja jak u bogacza nie pracuje to on mnie zwisa,totalnie,moze i nie istniec
hehe
8 miesięcy temu
Wiadomo, że w tzw. demokracjach ten kto chce zrobić coś dla ludzi, będzie miał zawsze mniej pieniędzy niż ten co robi coś dla bogatych oligarchii.
bEilaEFv
BOLOYOO
8 miesięcy temu
Powinien być jakiś limit, bo to już nie demokracja, tylko przekupowanie/manipulowanie społeczeństwem.
BYWALEC
8 miesięcy temu
Kazdy kto ma rodzine w USA powinien prosic o poparcie Trumpa. Kiedys Polacy popierali gremialnie Demokratow ale po wypowiedziach Bidena znacznie mniejszym ryzykiem bedzie poparcie Trumpa, ktory jak zaden dotychczas prezydent wspolpracuje z Polska (fakty: trwala obecnosc zolnierzy USA, zniesienie wiz, wspolpraca w energetyce, poparcie dla idei Trojmorza, sankcje na NORDSTREAM2 itd).
Wow
8 miesięcy temu
nie rozumiem tego starego bidiena, ledwie trzymającego się na nogach, parcie na bycie prezydenta.W tym wieku zamiast odpoczywać i skorzystać z życia,to za politykę się bierze tak jak u nas w sejmie,gdzie w większości jest emerytami i udają ,że coś tam robią.Dobry sposób na życie sobie obrali.
👳‍♂️👳‍♂️👳‍...
8 miesięcy temu
Pewnie że binladen🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
jeden ch
8 miesięcy temu
zdradzą nas jak w 1940 r gdzie wiedzieli co NKWD i Gestapo wyczynia z Polakami konferencje metodyczne w willi Tadeusz i Telimena w Zakopcu, Teheran, Jałta, po 1945 r...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić