Wybuchły wielkie brawa. Tomasz Komenda oświadczył się przy całej publiczności

128

Tomasz Komenda został niesłusznie skazany za brutalny gwałt i zamordowanie nastoletniej dziewczyny, za co przesiedział w więzieniu 18 lat. Los zaczyna mu w końcu sprzyjać. Po premierze filmu opowiadającego o jego historii "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" pochwalił się jakie zmiany szykują się w jego życiu.

Wybuchły wielkie brawa. Tomasz Komenda oświadczył się przy całej publiczności
Tomasz Komenda zostanie ojcem. (PAP)

W życiu Tomasza Komendy szykują się wielkie zmiany. W czwartek 10 września odbyła się premiera filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". W kinie pojawili się twórcy i liczne gwiazdy. Nikt jednak nie spodziewał się, że będzie świadkiem tak wzruszającego momentu.

Oświadczył się i wkrótce zostanie ojcem

Jak donosi WP.pl po oficjalnym pokazie filmu Tomasz Komenda stanął przed ekranem, by podziękować rodzinie i swoim obrońcom. Komendzie towarzyszyła jego ukochana Anna Walter przed którą w pewnym momencie ukląkł i poprosił ją o rękę. Zaskoczona partnerka powiedziała "tak", a publiczność nagrodziła zakochanych oklaskami. Wzruszony Komenda przyznał, że "wygrał nowe życie". Co więcej Tomasz Komenda pochwalił się WP.pl, że wkrótce zostanie ojcem.

"Zostałem tatusiem. Mam syna. Urodzi się za cztery miesiące. No i czego chcieć więcej" - mówił WP.pl Komenda na czwartkowej premierze filmu

Anna Walter i Tomasz Komenda poznali się na portalu randkowym. W programie "Uwaga" ukochana Komendy zdradziła kiedyś, że śledziła historię Komendy jak większość Polaków. Zaczęli więc ze sobą pisać, ale kontakt kilkakrotnie się urywał. Zaiskrzyło między nimi dopiero wtedy jak się spotkali przypadkiem na ulicy.

Uczucie, miłość przychodzi samo. Albo jest, albo go nie ma. Poczułem motylki w brzuchu, wiedziałem, że Ania jest tą jedyną - tłumaczy Komenda.

Tomasz Komenda spędził w więzieniu 25 lat więzienia za zgwałcenie i zabicie 15-letniej Małgorzaty Kwiatkowskiej. Zbrodni tej nigdy jednak nie popełnił. W maju 2018 roku wyszedł na wolność, a potem został uniewinniony. Film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" trafi do kin 18 września.

Zobacz także: Tomasz Komenda pozwie Skarb Państwa przed wakacjami. To będzie rekordowa kwota
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić