aktualizacja 

Wygrał setki milionów i się nie zgłosił. Pieniądze zaraz przepadną

10

Pewien mieszkaniec Florydy w czerwcu br. wygrał aż 44 mln dolarów, czyli ok. 176 mln zł. Jednak do tej pory nie zgłosił się po wygraną. Organizator, czyli Florida Lottery ostrzega, że na odbiór pieniędzy jest coraz mniej czasu.

Wygrał setki milionów i się nie zgłosił. Pieniądze zaraz przepadną
Wygrał setki milionów i się nie zgłosił. Pieniądze zaraz przepadną (Pixabay)

Śmiało można stwierdzić, że trafić szóstkę w Lotto albo podobnej grze losowej, to marzenie wielu ludzi na całym świecie. W czerwcu br. szczęśliwe numery udało się obstawić klientowi jednej ze stacji benzynowych na Florydzie.

Dzięki nim wygrał aż 44 mln dolarów, czyli ponad 175 mln zł. Jesteśmy przekonani, że z większość z was miałaby pomysł no co, można przeznaczyć te pieniądze.

Jednak okazuje się, że nadal nikt nie zgłosił się po odbiór wygranej, a czasu coraz mniej. Zgodnie z regulaminem termin upływa 11 grudnia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: 26-letnia dziewczyna Żabsona o zarobkach i inwestycjach: "Mam już cztery działki"

W związku z tym organizatorzy loterii apelują do wszystkich, którzy w czerwcu brali udział w obstawianiu na stacji benzynowej Sunoco Express w Kissimmee na Florydzie, aby sprawdzili swoje kupony, ponieważ może okazać się, że są posiadaczem wyjątkowo szczęśliwego losu.

Co ciekawe, nie jest to pierwszy taki przypadek. Otóż sierpniu 2022 r. gracz z Michigan zgłosił się po swoją nagrodę dosłownie w ostatniej chwili. Okazało się, że kupon zostawił w samochodzie i o nim zapomniał.

Florida Lottery

Florida Lottery to rządowa loteria amerykańskiego stanu Floryda. Została ona uruchomiona w styczniu 1988 roku. Jej celem było generowanie dodatkowych funduszy na cele edukacyjne w stanie Floryda.

Warto dodać, że Florida Lottery oferuje różnorodne gry, obejmujące tradycyjne gry losowe, takie jak Florida Lotto, Fantasy 5, czy Pick 4, a także gry zdrapki i gry liczbowe, takie jak Cash4Life.

Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić