o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
SSŃ
|

Wyłowione z zalewu ciało należy do zaginionego Mariusza? Wyniki sekcji

16
Podziel się

W środę z zalewu w Rzeszowie wyłowiono ciało. Śledczy podejrzewają, że może to być zaginiony w styczniu, 25-letni Mariusz. Znane są już pierwsze wyniki sekcji zwłok.

Wyłowione z zalewu ciało należy do zaginionego Mariusza? Wyniki sekcji
Są wyniki sekcji wyłowionych z zalewu zwłok (Policja)
bESKDjhN

5 stycznia około godziny 21 Mariusz wyszedł z domu na papierosa. Miał za chwilę wrócić, ubrany był nieodpowiednio do zimowej pogody - miał na sobie jedynie dresową bluzę. Rano jego współlokator zorientował się, że 25-latka nie ma w mieszkaniu. Zostawił w domu wszystkie swoje rzeczy, nie zabrał nawet kluczy.

Mariusz przepadł bez śladu

Policja wszczęła poszukiwania, które skupiały się na okolicy zalewu, w pobliżu którego mieszkał mężczyzna. Akwen przeszukano wielokrotnie, skorzystano także z psów tropiących zwłoki. Bezskutecznie.

bESKDjhP

Bliscy zaginionego przekonywali, że Mariusz nie miał żadnych problemów. Miał za to plany na przyszłość, wkrótce miał rozpocząć nową pracę. Nic nie zapowiadało, że przepadnie bez śladu. Niedawno policja umorzyła śledztwo w sprawie jego zaginięcia.

Wyłowione ciało to zaginiony Mariusz?

Bardzo możliwe, że postępowanie zostanie teraz wszczęte na nowo. W środę 27 października w zalewie podczas prac przy jego pogłębianiu robotnik natknął się na ciało mężczyzny.

bESKDjhV

Zwłoki są w stanie daleko posuniętego rozkładu, co czyni je trudnymi do zidentyfikowania. - Jest jednak prawdopodobne, że jest to ciało zaginionego w styczniu 25-latka - przekazała w komunikacie prasowym Komenda Miejska Policji.

Według śledczych zgadza się ubranie - ciało miało na sobie koszulkę z logo firmy, w której pracował zaginiony. Odpowiada także sylwetka, wzrost oraz włosy. Prokuratura zleciła badania DNA, które mają pomóc ustalić tożsamość denata.

bESKDjhW

Są wyniki sekcji

W czwartek do prokuratury trafiły wstępne wyniki sekcji zwłok. Z badań wynika, że na ciele ofiary nie odnotowano widocznych śladów mogących świadczyć o tym, że do śmierci doszło w wyniku przestępstwa - dowiedział się "Fakt".

Potrzebne będą dalsze badania, w tym dokładna analiza histopatologiczna, która ma określić, co było bezpośrednią przyczyną zgonu. Płuca denata były w stanie tak daleko posuniętego rozkładu, że jak na razie nie udało się nawet ustalić, czy śmierć nastąpiła wskutek utonięcia.

bESKDjhX
Zobacz także: Trzylatka straciła przytomność. Błyskawiczna reakcja lubuskich policjantów
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESKDjiq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(16)
Qwerty
miesiąc temu
Dobrze że chociaż Ciało się ubrało
werer
miesiąc temu
co robil tam radiowoz w momecie zaginiecia cz znow policja wykonala wyrok?
Roziu
miesiąc temu
Polska policja - tragedia.
bESKDjir
Euzebia
miesiąc temu
Ostatnio jest taka moda w policji na brak osob trzecich w zabojstwie.
Siwy dym
miesiąc temu
Papierosy szkodzą.
Metro66
miesiąc temu
Żadna z kamer nie zarejestrowała więc umorzenie śledztwa?
klerkiler
miesiąc temu
Kolejny Popiełuszko.
Prawda taka
miesiąc temu
To co poszedł na papierosa nad wodę żeby się utopić bzdury tak pisać i mówić mogą dzieci a tym bardziej że miał już nowa pracę bezprawie jak na dzikim zachodzie przykład pogardy idzie z góry od prezydenta po premiera i pozostałych polityków pis
Marzena
miesiąc temu
Przetrzepać współlokatora! Dopiero rano?? sie zorientował, ze jego kolegi nie ma w pokoju??!!
eryk
miesiąc temu
Polska to bandycki kraj bez żadnego prawa!
Nutr
miesiąc temu
Kamilę moją koleżankę wepchano do wody niby na zarty jak karmiła kaczki na stawie i wszyscy uciekli a jakby mój sąsiad tego nie zauważył to by się utopiła bo zimna wodą a ona pływać nie umie. Bezmyślność ludzka.
Colombo
miesiąc temu
To że nie znaleźli śladów udziału osób 3-cich wcale nie gwarantuje że go nie było .
Postepowanie
miesiąc temu
A jak mają stwierdzić jak ślady się rozłożyły, co poszedł sobie na papierosa przeleciał i wskoczył do zalewu. Można pod przymusem z lufą przy głowie kogos zaciągnać i śladu nie ma... więc czego szukacie? Jak nawet nie potraficie ustalić kto podpalił panią co broniła kamienicy
bESKDjij
Gość
miesiąc temu
W takim rozkładzie a wiedzą że na ciele nie ma śladów. Po takim czasie.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić