Zaginęła 17-letnia Maja. Policja odnalazła ciało. Nieoficjalne wieści

88

W środę doszło do zaginięcia 17-letniej Mai. Nastolatka wyszła do szkoły w Sypniewie (województwo kujawsko-pomorskie). Poszukiwania, choć nie jest to pewne, mogą zakończyć się tragicznie. W pobliskim lesie policja znalazła bowiem ciało młodej kobiety. Oficjalnie nie jest znana jej tożsamość.

Zaginęła 17-letnia Maja. Policja odnalazła ciało. Nieoficjalne wieści
Policja odnalazła ciało 17-latki (zdjęcie poglądowe) (Materiały WP, Adobe)

O sprawie poinformowały lokalne media. Portal kanal10.pl przekazał, że 17-latka wyszła do szkoły, a ostatni raz była widziana w pobliżu marketu w Sypniewie około godz. 8 rano. Później kontakt się z nią urwał, choć jej telefon pozostawał aktywny.

Zaginięcie w godzinach popołudniowych zgłosiła matka nastolatki. Rozpoczęły się poszukiwania 17-latki. Najprawdopodobniej zakończą się one tragicznie, choć lokalna społeczność i wiele innych osób zaangażowanych w sprawę, ma ogromne nadzieje na inny, pozytywny finał poszukiwań.

W czwartek rano funkcjonariusze znaleźli ciało młodej kobiety, oficjalnie o jeszcze niepotwierdzonej tożsamości. Odkryli je w lesie w oddalonej niedaleko miejscowości Lubcza. Potwierdził to prokurator rejonowy w Tucholi.

Zobacz także: Zwłoki 17-latki na terenie kompleksu leśnego w Lubczy (gm. Więcbork). Prokuratura bada sprawę (28.10)

Zaginięcie 17-latki. Policja nie wyklucza najgorszego

Mogę potwierdzić, że odnaleziono tam ciało kobiety, ale cały czas trwają czynności z udziałem prokuratora i w związku z tym dla dobra śledztwa nie możemy mówić o szczegółach - powiedział "Faktowi" mł. asp. Damian Pachuc z KPP w Złotowie.

Dziennikarze "Faktu" przekazali, że według nieoficjalnych ustaleń, ciało, niestety, należy do zaginionej Mai.

Zobacz także: Dwoje imigrantów utknęło na bagnach. Nagranie z granicy z Białorusią
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić