aktualizacja 

Wypadek ciężarówki z piwem w Kolumbii. Nagrano reakcję kierowców

17

Na jednej z dróg w Kolumbii doszło do wypadku ciężarówki transportującej piwo. Zapewne zdarzenie nie wzbudziłoby tak dużego zainteresowania, gdyby nie zachowanie znajdujących się w okolicy świadków. Osoby te postanowiły wykorzystać zaistniałą okazję.

Wypadek ciężarówki z piwem w Kolumbii. Nagrano reakcję kierowców
Świadkowie wypadku zaczęli kraść (TikTok)

Wypadki ciężarówek z dużymi ładunkami zawsze odbijają się szerokim echem w mediach. Tak było m.in. w przypadku zdarzenia w USA, kiedy z naczepy na jezdnię oraz poboczę wylało się prawie 7 ton masy na parówki do hot dogów. Globalny rozgłos uzyskał również wypadek cysterny z czekoladą w Polsce w 2018 roku. Tym razem głośno zrobiło się o Kolumbii.

Na jednej z dróg Kolumbii doszło do wypadku z udziałem ciężarówki. Zdarzenie nie niosło za sobą ogromnych konsekwencji, jednak zainteresowanie wzbudziło zachowanie świadków zdarzenia. Ci wyrazili ogromną troskę o ładunek, który był transportowany w naczepie. Do sieci trafiło nagranie wideo zarejestrowane chwilę po wypadku.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Ładunek wzbudził ogromne zainteresowanie, gdyż ciężarówka przewoziła piwo. O dziwo spora część skrzynek nie uległa zniszczeniu. Jakby tego było mało, to wiele z nich wypadło ze zniszczonej naczepy na ulicę. Sytuacja została odebrana przez świadków jako swego rodzaju zachętę do poczęstowania się. Na opublikowanym za pośrednictwem TikToka wideo pokazano osoby, które jak gdyby nigdy nic kradły załadunek.

Wideo wzbudziło spore zainteresowanie wśród internautów. W zaledwie kilkanaście godzin obejrzano je ponad milion razy. Wielu komentujących było zdziwionych, że przypadkowe osoby po prostu podchodziły do rozbitej ciężarówki i kradło ładunek. Szczególne zdziwienie wywołał mężczyzna, który skuterem chciał przewieźć 8 kartonów butelek.

To miłe widzieć, że wszyscy chcieli pomóc w sprzątaniu - napisał żartobliwie komentujący.
Ta sytuacja to marzenie - stwierdził internauta.
Zobacz także: Ostre słowa o Adamie Glapińskim. "Szkodnik polskiej gospodarki"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić