Wyrzucił psa przez okno. Drastyczne nagranie, policja w akcji

84

Policjanci z Wrześni zatrzymali mężczyznę, który wyrzucił psa z okna mieszkania na drugim piętrze. Zwierzę cudem przeżyło upadek z dużej wysokości. Sprawcy grożą poważne konsekwencje.

Wyrzucił psa przez okno. Drastyczne nagranie, policja w akcji
Policjanci z Wrześni zatrzymali mężczyznę, który wyrzucił psa z okna mieszkania na drugim piętrze (Facebook, Fundacja na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt Mondo CANE)

W miniony czwartek 9 czerwca Fundacja na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt Mondo Cane opublikowała na facebookowym profilu drastyczne nagranie z monitoringu. Kamera zarejestrowała moment upadku psa na parkingu przy bloku w Kostrzynie.

Niezrozumiałym dla nas szczęściem był fakt, iż pies, poza poobijaniem, nie odniósł większych obrażeń. Jesteśmy po USG jamy brzusznej i RTG. Czekamy jeszcze, czy nie pojawią się skutki neurologiczne. Upadek z takiej wysokości mógł spowodować wiele obrażeń. Pies szczęściarz jest pod naszą opieką - poinformowali przedstawiciele fundacji.

Członkowie Mondo Cane podali także, że mężczyzna przed wyrzuceniem psa miał na balkonie topić maltretowane zwierzę w misce z wodą.

Sprawca trafił już w ręce policjantów. Okazało się, że mężczyzna ma do odbycia karę za inne przestępstwa.

Policjanci z Wrześni zatrzymali tego człowieka. Dodatkowo okazało się, że ma od do odbycia karę za inne przestępstwa w wymiarze 100 dni. Niezależnie od tego, będzie się musiał liczyć z dodatkową odpowiedzialnością za przestępstwo, o które jest podejrzewany w tej sprawie - przekazał Maciej Święcichowski z wielkopolskiej policji w rozmowie z Radiem Poznań.

Zatrzymany trafił już do zakładu, gdzie odbywa karę. Dodatkowo odpowie za znęcanie się nad zwierzętami, za co grozi od do 5 lat więzienia.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Putin już nie ufa swojemu wywiadowi? "Może to jest tylko przykrywka"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić