Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Wyznanie Kwaśniewskiego po 42 latach małżeństwa. Co na to żona?

154
Podziel się:

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy w tym roku obchodzą swoją 42. rocznicę ślubu. Były prezydent planuje zabrać ukochaną na romantyczną wycieczkę. w Rozmowie z "Super Expressem" opowiedział o relacjach z żoną i zdobył się na szczere wyznanie.

Wyznanie Kwaśniewskiego po 42 latach małżeństwa. Co na to żona?
pogrzeb (AKPA, AKPA)

Małżeństwo Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich wygląda na idealne. Były prezydent nie ukrywa swojego uczucia do żony. Podkreślał kilkukrotnie, że Jolanta jest miłością jego życia. Gdy stanęli na ślubnym kobiercu, ona miała 25 lat, on był zaledwie rok starszy.

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy obchodzą w tym roku swoją 42. rocznicę ślubu. Z tej okazji były prezydent zdobył się na szczere wyznanie.

To piękna historia miłości i cierpliwości. Przez 42 lata trzeba wykazać się nie tylko miłością i wyrozumiałością, ale i cierpliwością. Jednocześnie muszę powiedzieć, że najważniejsze to, czego życzę wszystkim parom, to żeby poza tym być przyjaciółmi i żeby móc na siebie wzajemnie liczyć - podkreśla Kwaśniewski dla "Super Expressu".

Były prezydent chętnie obdarowuje żonę prezentami, nawet bez okazji. Najczęściej kupuje jej kwiaty. Teraz z okazji wielkiej rocznicy także przygotowuje niespodziankę dla swojej małżonki.

Nie mogę dokładnie zdradzić co planuję, bo będzie to niespodzianka. Prawdopodobnie będę chciał zabrać żonę na parę dni na przyjemny wyjazd - zdradził.
Zobacz także: Hołownia spotkał się z komisarzem UE. Znamy szczegóły
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(154)
Dominika
rok temu
Piękne słowa na temat małżeństwa. Niestety ja musiałam zakończyć swoje, ponieważ Detektyw Skrzypek udowodniła mi zdradę mojego byłego męża. Było mi bardzo ciężko. Teraz jednak staram się z nadzieją spoglądać w przyszłość.
Emeryt73
rok temu
OLEK kłamca. W 2004 będąc prezydentem twierdził, że w Polsce w 2008 będzie euro (waluta). Mamy 2021 i co gdzie to euro?.
GOść
rok temu
Wyznanie cha , cha lepiej powiedz ile zgromadziłeś kasy .
SzczeryNoNie
rok temu
Sypie prezentami to chyba za te pieniądze od CIA.
polak
rok temu
A Bolek Wałęsa POdobno ich OBALIŁ.
Mosiek
rok temu
Taka sobie niby willa w Szwajcari ,nic specjalnego
jakże
rok temu
Miller, Kwaśniewski , Cimoszewicz ... PO st PeZetPerowska nomenklatura Ubecko Komunistyczna na świeczniku . Ależ oni mają ubaw .
przecie
rok temu
Czerwoni ci wszystko wybaczą ,choć są okrutni i źli . Na melodię ..... .
gazeta
rok temu
A cha jeszcze jedno a ważne . Kumpel Michnika , tego wicie towarzysze .
mario
rok temu
co do jego polityki to nie jest moja bajka, ale Pan Aleksander jeżeli coś komentuje to w sposób bardzo kulturalny i wyważony, nikogo nie obraża, wypowiedzi bardzo rzeczowe i na temat, jak każdy ma swoje zalety i wady, uważam, że z każdym mógłby się dogadać, ponadto jest człowiekiem otwartym, taki swój chłop a poglądy, każdy ma jakieś poglądy takie czy inne
lozanna
rok temu
Ile wziął z Leszkiem za więzienia w Polsce od USA . Mówią o milionach dolarów , czy o innych apanażach ?
lozanna
rok temu
Ważna jest ta skromna willa w Szwajcarii . To z tej komunistycznej emerytury .
miejsce
rok temu
Komunista jak Kiszczak , Stalin , Lenin !
wańka
rok temu
Przygotowywany przez komunistów na sekretarza PZPR . I demokracja PO psuła karierę NKA -Wudzisty .
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić