Z ust Czarnka padły konkretne liczby. "Brawo Tuski"

375

Ówczesny minister edukacji i nauki w rządzie Mateusza Morawieckiego znów mocno się odpalił. Przemysław Czarnek z Prawa i Sprawiedliwości w dość dosadny sposób skomentował w serwisie X (dawniej Twitter) trwającą aktualnie w Polsce reformę administracji rządowej. Polityk wszystko skrupulatnie wyliczył. "Brawo Tuski" - napisał pełen emocji.

Z ust Czarnka padły konkretne liczby. "Brawo Tuski"
Czarnek wylicza. "Brawo Tuski". (YouTube, Janusz Jaskółka)

Przemysław Czarnek to nie tylko polityk, ale także prawnik. Jest doktorem habilitowanym nauk prawnych. Od 2015 do 2019 mężczyzna spełniał się w roli wojewody lubelskiego. Należy do partii Prawo i Sprawiedliwość. Wykłada również jako nauczyciel akademicki w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

Przemysław Czarnek zasłynął m.in. z licznych kontrowersyjnych wypowiedzi. Nie raz na tapet brał osoby LGBT, które obrażał i krytykował czy też edukację seksualną.

Czarnek o reformie administracji rządowej. "Brawo Tuski"

W poniedziałek 22 stycznia 2024 roku ówczesny minister edukacji w rządzie Mateusza Morawieckiego zabrał głos na platformie X w kwestiach zmian, jakie następują w administracji rządowej. Powołał się również na własne doświadczenia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Lex Czarnek uchwalone przez Sejm. Posłanka KO: Polska szkoła wraca do czasów PRL
Reforma administracji rządowej trwa. Kiedy byłem szefem #MEiN w kierownictwie połączonych resortów było łącznie 7 osób. Obecnie tyle osób jest w kierownictwie tylko #MEN, dodatkowo w #MNiSW jest 6 osób w kierownictwie. Czyli razem 13, zamiast 7!!! Brawo Tuski. Polska się cieszy. #KoalicjaOszustów - napisał Przemysław Czarnek w serwisie X (dawniej Twitter).

Post cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony użytkowników. Wiele osób "dorzucało swoje trzy grosze" w tym temacie. Nie zabrakło rozmaitych opinii. - To wszystko świadczy o tym, jak wielki b*rdel tam zrobiliście. Teraz czas na wielkie porządki - pisał przeciwnik Czarnka.

- Aaa. To stąd obniżka podwyżek: więcej ludzi do "uszczęśliwienia" - twierdziła zwolenniczka posła PiS.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić