Wstrząsające, co dziecko musiało robić za karę. Rodzice odpowiedzą za zabójstwo

58

Do ogromnej tragedii doprowadziła pewna para z Teksasu. Mała Jaylin zmarła po tym, jak rodzice zastępczy zmuszali ją do skakania na trampolinie w prawie 40-stopniowym upale.

Wstrząsające, co dziecko musiało robić za karę. Rodzice odpowiedzą za zabójstwo

Do tragedii doszło pod koniec sierpnia w Odessie w amerykańskim stanie Teksas. 44-letni Daniel Schwarz i 34-letnia Ashley Schwarz zajmowali się 8-letnią Jaylin. Za karę zmuszali dziewczynkę do skakania na trampolinie w prawie 40-stopniowym upale. Jaylin umierała w katuszach. Para odpowie teraz za zabójstwo dziewczynki.

Śledztwo wykazało, że 8-latka za karę nie mogła zjeść śniadania i pić wody i przez dłuższy czas musiała bez zatrzymywania skakać na trampolinie. Jak informuje policja, w dniu, w którym doszło do tragedii, w Odessie było 37 st. C, a temperatura trampoliny sięgała 43 st. C.

Dochodzenie wykazało, że 8-latka została ukarana i nie wolno jej było jeść śniadania, musiała także skakać na trampolinie bez zatrzymywania się przez dłuższy czas. Dalsze śledztwo wykazało, że ośmioletnie dziecko nie mogło pić też wody, ponieważ nie skakało - poinformowała policja z Odessy w poniedziałkowym oświadczeniu.

Sekcja zwłok dziewczynki wykazała, że Jaylin zmarła z odwodnienia. Daniel i Ashley Schwarz nie byli biologicznymi rodzicami dziewczynki, ale byli jej opiekunami. Zastępczy rodzice przebywają obecnie w areszcie i czekają na proces.

Zobacz także: Sroka zaatakowała bezbronne dziecko. Wideo z Australii podbija cały świat
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić