o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
ESO
|

Wstrząsające, co dziecko musiało robić za karę. Rodzice odpowiedzą za zabójstwo

47
Podziel się

Do ogromnej tragedii doprowadziła pewna para z Teksasu. Mała Jaylin zmarła po tym, jak rodzice zastępczy zmuszali ją do skakania na trampolinie w prawie 40-stopniowym upale.

Wstrząsające, co dziecko musiało robić za karę. Rodzice odpowiedzą za zabójstwo
bDJjlPxh

Do tragedii doszło pod koniec sierpnia w Odessie w amerykańskim stanie Teksas. 44-letni Daniel Schwarz i 34-letnia Ashley Schwarz zajmowali się 8-letnią Jaylin. Za karę zmuszali dziewczynkę do skakania na trampolinie w prawie 40-stopniowym upale. Jaylin umierała w katuszach. Para odpowie teraz za zabójstwo dziewczynki.

Śledztwo wykazało, że 8-latka za karę nie mogła zjeść śniadania i pić wody i przez dłuższy czas musiała bez zatrzymywania skakać na trampolinie. Jak informuje policja, w dniu, w którym doszło do tragedii, w Odessie było 37 st. C, a temperatura trampoliny sięgała 43 st. C.

bDJjlPxj
Dochodzenie wykazało, że 8-latka została ukarana i nie wolno jej było jeść śniadania, musiała także skakać na trampolinie bez zatrzymywania się przez dłuższy czas. Dalsze śledztwo wykazało, że ośmioletnie dziecko nie mogło pić też wody, ponieważ nie skakało - poinformowała policja z Odessy w poniedziałkowym oświadczeniu.

Sekcja zwłok dziewczynki wykazała, że Jaylin zmarła z odwodnienia. Daniel i Ashley Schwarz nie byli biologicznymi rodzicami dziewczynki, ale byli jej opiekunami. Zastępczy rodzice przebywają obecnie w areszcie i czekają na proces.

bDJjlPxp
Zobacz także: Sroka zaatakowała bezbronne dziecko. Wideo z Australii podbija cały świat
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDJjlPxq
bDJjlPxK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(47)
QQQ
5 miesięcy temu
JAK OSRODEK ADOPCYJNY ZAJMOWAŁ SIĘ SPRAWDZANIEM RODZIN, ZASTĘPCZY RODZICE GORSI OD BIOLOGICZNYCH BYĆ MOŻE
nina
5 miesięcy temu
Już patrząc na takie twarze należało nie dać im dziecka pod opiekę. Z ich lica bije nienawiść
oea
5 miesięcy temu
Takie twarze do opieki nad dzieckiem. Kible szorować w więzieniu
bDJjlPxL
jamci
5 miesięcy temu
dlaczego takim ludziom daje się dzieci pod opiekę ?
Swojak
5 miesięcy temu
Zamiast siedzieć za kratami powinni skakać na trampolinie co dzien
Najnowsze komentarze (47)
Jak !
5 miesięcy temu
A nazywali się schwarz
ecik
5 miesięcy temu
Identycznie w Polsce. Zabiera się rodzicom dzieci bo nie mają z czego żyć. Oddaje rodzinom adopcyjnym i płaci jej po 2 tysiące za utrzymanie. Gdzie sens a gdzie logika . Wynika z tego że ci co o tym decydują są skrajnymi idiotami?. Jak by dali tej biednej rodzinie te pieniądze co zastępczej to czy nie mieli by dzieci lepiej i głodne nie chodziły? A tak dają 500+ że tylko na wódkę starcza. Żadnej innej pomocy od państwa nie ma.
Kogoot
5 miesięcy temu
Polskomowa w wykonaniu polskojęzycznych niemieckich mediów. Tytuł na głównej wskazuje na to, że musiała robić straszne rzeczy za karę, że umarła...
afrykaner
5 miesięcy temu
ocenzurowano za prawdę.
Dragon
5 miesięcy temu
U nas za umyślne zabicie dziecka można dostać 8 lat ( kiedyś nauczycielka dostała taki wyrok za znęcanie się i faktycznie skatowanie dziecka na śmierć ). Mam nadzieję że Amerykańskie sądy mają bardziej ludzkie prawo i rodzice zastępczy nie wyjdą na wolność do końca życia.
elne
5 miesięcy temu
Pewnie to była nie pierwsza tego typu kara wymierzona przez tą parę. Sińców nie ma , dziecko się nie poskarży a oni mają spokój, Dziwny ten świat . Porównują sposób postępowania np. w Norwegii i ten to jak dwie różnie, skrajne epoki.
Max
5 miesięcy temu
tak jak kiedyś odwali dzieci pod opiekę do innych państw i nie wiedzą co dalej się działo z dziećmi tak było w domu dziecka
nihilnovi
5 miesięcy temu
W ameryce nikt niczego nie kontroluje....
bDJjlPxD
ama
5 miesięcy temu
to oprawcy nie opiekunowie
Swojak
5 miesięcy temu
Zamiast siedzieć za kratami powinni skakać na trampolinie co dzien
majka
5 miesięcy temu
jak można było dać dziecko osobom patologicznym
Aneta
5 miesięcy temu
no normalnie nóż się w kieszeni otwiera
Natalia
5 miesięcy temu
Na sam wyraz ich twarzy nie zaufałabym im dziecka!
Korwin
5 miesięcy temu
Żadne, nawet najgorsze na świecie więzienie, nie odstrasza tak jak śmierć. Przeciwnicy kary śmierci mają krew na rękach wszystkich ofiar. Ludzi i zwierząt się nie zabija, ale potwory jak nabardziej i to przez najcięższe i najdłuższze tortrury przy sztabie lekarzy i transmisji na żywo w 4K. Gwarantuję, że uratuje to wiele żyć i Bóg będzie zadowolony, że świat jest lepszy, bo nawet On szatanowi nie wybaczy. Bóg szatana zgładzi, więc nie próbujcie wywyższać się ponad Jego miłosierdzie, bo to grzech. Kara śmierci z miłości dla świata i sterilzacja dla starych, biologicznych i adoptowanych.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić