Zabił matkę i siostrę. Został skazany na 80 lat pozbawienia wolności

14

Całe Stany Zjednoczone żyły zbrodnią, jakiej trzy lat temu dopuścił się Connor Crowe. 13-letni wówczas Crowe strzelił do matki i siostry. Żadnej z kobiet nie udało się przeżyć. Teraz zapadł wyrok w głośnej sprawie. Winny spędzi w więzieniu resztę życia.

Zabił matkę i siostrę. Został skazany na 80 lat pozbawienia wolności
Connor Crowe przyznał się do morderstwa drugiego stopnia. W chwili dokonania zbrodni miał 13 lat (kadr z telewizji)

Jak informuje portal NDT, w listopadzie ubiegłego roku Connor Crowe ostatecznie przyznał się do zarzucanych mu czynów. W chwili śmierci jego matka Melissa Rowland miała 39 lat, a siostra Madison 15.

Nastolatek spędzi resztę życia w więzieniu? Zabił matkę i siostrę

Connor Crowe zdecydował się zrzec prawa do bycia sądzonym przed sądem dla nieletnich lub przez ławę przysięgłych. Obrońca 16-latka wniósł wniosek o obniżenie kary swojego klienta ze względu na jego wiek.

Pomysł obniżenia kary nie spotkał się jednak z aprobatą sędziego okręgowego hrabstwa Hancock – Jasona Cuomo. Cumo uważa, że liczba lat nie stanowi żadnej okoliczności łagodzącej dla nastolatka, który nie zasługuje na okazanie mu łaski, ponieważ sam nie okazał jej swoim ofiarom. W tym – starszej siostrze, która w chwili śmierci była młodsza niż Cuomo jest teraz.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Jak policja szuka zwłok? Istnieją różne metody
Pragnę ci przypomnieć, że twoja siostra miała 15 lat, kiedy ją zamordowałeś. Była młodsza niż ty teraz, a nie okazałeś jej żadnej litości. Twoja siostra tydzień lub dwa temu skończyłaby szkołę średnią. (...) Nie dałeś jej szansy, żeby zrobiła to, czego pragnie, ale prosisz mnie o to, żebym ja dał ci, czego chcesz – argumentował swoje stanowisko sędzia

Connor Crowe otrzymał karę w wysokości 80 lat pozbawienia wolności, po 40 za każdą z ofiar. Nie zostało jednak przesądzone, że nastolatek spędzi resztę życia w zamknięciu, ponieważ po 15 latach kary będzie przysługiwało mu prawo do ubiegania się o zwolnienie warunkowe.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić