Matka zabiła trójkę dzieci. Dla ich własnego dobra

13

Mieszkanka Los Angeles zabiła trójkę własnych dzieci, ponieważ, jak sama twierdzi, chciała je uchronić przed wykorzystywaniem. Jej partner zeznał, że cierpiała na psychozę i nie chciała pomocy.

Matka zabiła trójkę dzieci. Dla ich własnego dobra
Liliana Carrillo przyznała się do zabójstwa trójki dzieci.

Liliana Carrillo przyznała się do zabójstwa trójki swoich dzieci. Zwłoki 3-letniej Joanny, 2-letniego Terry'ego oraz półrocznej Sierry zostały znalezione 10 kwietnia w apartamencie w Los Angeles.

Matka zabiła własne dzieci, aby je chronić

W czwartek 30-letnia Liliana udzieliła wywiadu NBC KGET. Gdy telewizja zapytała ją o to co zrobiła swoim dzieciom, odpowiedziała, że je utopiła, ponieważ nie chciała "aby były maltretowane". Jednak początkowe doniesienia mówiły o zadźganiu, a koroner nie wspomniał nic o utopieniu.

Nie chciałam, aby były dalej maltretowane. Przytuliłam ich i pocałowałam. I cały czas przepraszałem. Obiecałem, że ich ochronię - powiedział Carrillo KGET

Kobieta twierdzi, że jej dzieci były ofiarami przemocy. Jednak te zeznania kłócą się z wersją zdarzeń, którą przedstawił jej partner. On twierdził, że to Carrillo była niebezpieczna, miała urojenia, nie chciała pomocy i ukryła przed nim dzieci.

Mężczyzna próbował skłonić Departament Dzieci i Rodziny w Los Angeles do interwencji, ponieważ uważał, że Carrillo cierpi na psychozę. Według departamentu jeden z  pracowników socjalnych próbował się skontaktować z kobietą, jednak bezskutecznie. Obecnie 30-latka przebywa w areszcie i czeka na oskarżenie. W jej sprawie wciąż toczy się śledztwo.

Zobacz także: Księża w polskiej policji. Zaskakująca deklaracja inspektora Ciarki
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić