Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ABA
|

Matka zabiła trójkę dzieci. Dla ich własnego dobra

9
Podziel się:

Mieszkanka Los Angeles zabiła trójkę własnych dzieci, ponieważ, jak sama twierdzi, chciała je uchronić przed wykorzystywaniem. Jej partner zeznał, że cierpiała na psychozę i nie chciała pomocy.

Matka zabiła trójkę dzieci. Dla ich własnego dobra
Liliana Carrillo przyznała się do zabójstwa trójki dzieci.

Liliana Carrillo przyznała się do zabójstwa trójki swoich dzieci. Zwłoki 3-letniej Joanny, 2-letniego Terry'ego oraz półrocznej Sierry zostały znalezione 10 kwietnia w apartamencie w Los Angeles.

Matka zabiła własne dzieci, aby je chronić

W czwartek 30-letnia Liliana udzieliła wywiadu NBC KGET. Gdy telewizja zapytała ją o to co zrobiła swoim dzieciom, odpowiedziała, że je utopiła, ponieważ nie chciała "aby były maltretowane". Jednak początkowe doniesienia mówiły o zadźganiu, a koroner nie wspomniał nic o utopieniu.

Nie chciałam, aby były dalej maltretowane. Przytuliłam ich i pocałowałam. I cały czas przepraszałem. Obiecałem, że ich ochronię - powiedział Carrillo KGET

Kobieta twierdzi, że jej dzieci były ofiarami przemocy. Jednak te zeznania kłócą się z wersją zdarzeń, którą przedstawił jej partner. On twierdził, że to Carrillo była niebezpieczna, miała urojenia, nie chciała pomocy i ukryła przed nim dzieci.

Mężczyzna próbował skłonić Departament Dzieci i Rodziny w Los Angeles do interwencji, ponieważ uważał, że Carrillo cierpi na psychozę. Według departamentu jeden z  pracowników socjalnych próbował się skontaktować z kobietą, jednak bezskutecznie. Obecnie 30-latka przebywa w areszcie i czeka na oskarżenie. W jej sprawie wciąż toczy się śledztwo.

Zobacz także: Księża w polskiej policji. Zaskakująca deklaracja inspektora Ciarki
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(9)
Opcja
rok temu
Albo faktycznie mąż molestował dzieci, a nie do końca zrównoważona matka postanowiła je przed nim ochronić
kola
rok temu
Już ma KS.
heh
rok temu
Nie chciałam, przytuliłam, pocałowałam, przepraszałem, obiecałem, powiedział Carillo?! Czy autorka ma jakieś problemy ze zrozumiemiem prostych zdań? Czy autorka odróżnia rodzajniki? Cyt.: "Nie chciałam, aby były dalej maltretowane. Przytuliłam ich i pocałowałam. I cały czas przepraszałem. Obiecałem, że ich ochronię - powiedział Carrillo KGET"
heh
rok temu
Nie chciałam, przytuliłam, pocałowałam, przepraszałem, powiedział Carillo?! Czy autorka ma jakieś problemy ze zrozumiemiem prostych zdań? Czy autorka odróżnia rodzajniki? Cyt.: "Nie chciałam, aby były dalej maltretowane. Przytuliłam ich i pocałowałam. I cały czas przepraszałem. Obiecałem, że ich ochronię - powiedział Carrillo KGET"
Pozdrawiam
rok temu
Jeśli miała psychozę była niepoczytalna. Straszne choroba która ją dotknęła odebrała jej dzieci. Co ludzie niezwykle cierpią leki i urojenia są ich zmora.
piston
rok temu
To oznacza że przechodzi kowida , jeden z objawów kowida to chęci do zabijania , musi iść na kwarantannę na dwa tygodnie
Maria
rok temu
Tak działają urzędasy na całym świecie i oglądają film Nic nie widziałem nic nie słyszałem
Farida2021
rok temu
Faktycznie i to Wielki Skandal. Mąż interweniuje do służb i oczekuje pomocy z ich strony . Całowicie zlekceważyli . Troje niewiniątek zginęło z rąk własnek matki. Niepojęte!!!!!!! Krzyk rozpaczy!!!!!!
xxx
rok temu
To teraz,dla jej dobra, powinno się ją uśmiercić,i to w podobny sposób
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić