o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
GG
|

Zabójstwo ciężarnej. Były strażnik miejski przyznał się do winy

1
Podziel się

Do Sądu Okręgowego w Bielsku-Białej trafił akt oskarżenia w sprawie morderstwa, które miał popełnić w 2019 roku były strażnik miejski. Mężczyźnie, który miał zabić żonę, grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Zabójstwo ciężarnej. Były strażnik miejski przyznał się do winy
Zatrzymanie mordercy (Policja)
bDnItdAR

Jest postęp w sprawie okropnego morderstwa z października 2019 roku. Piotr Sz. zamordował swoją ciężarną żonę. Do Sądu Okręgowego w Bielsku-Białej trafił akt oskarżenia w sprawie morderstwa. Oskarżony Piotr Sz. przyznał się do zarzucanego mu czynu. Śledztwo wykazało, że mężczyzna przez wiele miesięcy znęcał się nad kobietą. Teraz grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Mężczyzna został oskarżony o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem, a zarazem o to, że używając przemocy wobec kobiety, doprowadził do przerwania ciąży – powiedział w szef Prokuratury Rejonowej Bielsko-Biała Północ.
bDnItdAT

Były strażnik miejski udusił wtedy swoją ciężarną żonę Izabelę. Następnie wywiózł jej ciało do lasu i zgłosił jej zaginięcie. Piotr Sz. zgłosił na policję zaginięcie kobiety. Zwłoki zamordowanej odnalazł przypadkowy przechodzień. Policja powiązała mężczyznę ze sprawą w trakcie śledztwa.

Zobacz także: Policjanci wreszcie złapali zabójcę. Śledztwo trwało ponad 10 lat
bDnItdBu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
APOlityczny
2 miesiące temu
Ciekawe kogo poparł w wyborach do knesetu
Najnowsze komentarze (1)
APOlityczny
2 miesiące temu
Ciekawe kogo poparł w wyborach do knesetu
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić