Zabójstwo podczas lekcji online. Matka zastrzelona na oczach dzieci

9

Tragedia na Florydzie w USA. Podczas gdy 10-latka uczestniczyła w lekcjach online, mama i jej były partner zaczęli się kłócić. Mężczyzna zastrzelił 32-latkę na oczach dziewczynki i jej rodzeństwa.

Zabójstwo podczas lekcji online. Matka zastrzelona na oczach dzieci
Zabójstwo podczas lekcji online. Matka zastrzelona na oczach dzieci (Getty Images, Joe Raedle)

Tragedia rozegrała się w Indiantown na Florydzie. 10-letnia dziewczynka przygotowywała się do pierwszych lekcji online. Dziewczynka przebywała w domu wraz ze swoją matką, 32-letnią Maribel Rosado-Morales, pozostała trójką rodzeństwa oraz dwoma siostrzenicami kobiety. Nagle do mieszkania wszedł były partner jej matki, 27-letni Donald J. Williams. Dorośli zaczęli się kłócić.

Nauczycielka słyszała domową kłótnię dlatego poprosiła dziewczynkę, by wyłączyła mikrofon. Chodziło o to, żeby wulgaryzmów nie słyszeli koledzy uczestniczący w zajęciach. Po chwili połączenie zostało całkowicie zerwane. Jak się okazało jeden ze strzałów trafił w komputer dziewczynki.

Śmierć na oczach dzieci

27-latek celował do swojej byłej partnerki. Rosado-Morales została kilkakrotnie postrzelona na oczach przerażonych dzieci. Na szczęście bandyta nie ranił żadnego z nich. Na miejsce tragedii przyjechała policja a postrzeloną 32-latkę helikopterem przetransportowano do szpitala. Kobiety nie udało się jednak uratować.

Wystraszony zabójca uciekł z miejsca zdarzenia na rowerze. Lokalna policja złapała Williamsa w ciągu godziny od strzelaniny. Podczas przesłuchań mężczyzna przyznał się do zabójstwa byłej partnerki.

Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić