aktualizacja 

"Zacznie się o świcie". Przerażające słowa Jackowskiego

O krachu, który swój początek miał mieć w kwietniu, wizjoner z Człuchowa wspominał już wcześniej. W swojej nowej wizji przypomina o upadku dwóch dużych banków jakie miały miejsce w ostatnich tygodniach. Warto podkreślić, że wszystkie wróżby niezależnie od źródła należy traktować ze sporym dystansem.

"Zacznie się o świcie". Przerażające słowa Jackowskiego
Wizjoner mówi o kolejnej wojnie (YouTube, Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official)

Przerażająca wizja, jakiej doświadczył ostatnio popularny jasnowidz dotyczy kilku krajów. Jackowski wpatrując się w fotografie przedstawiające przywódców trzech ważnych państw, zobaczył kolejny zbrojny konflikt, jaki rzekomo ma się wydarzyć na świecie.

Zdjęcia nad którymi ponurą wizję przyszłości dostrzegł jasnowidz z Człuchowa przedstawiały przywódców Chin, USA i Rosji. W nagraniu Jackowski zaprezentował też mapę Bliskiego Wschodu.

Wojna zacznie się o świcie. W pogotowiu jest Wielka Brytania, ale ja nie mam wrażenia, że chodzi tu o Ukrainę. Nastąpi wojna, w myślach Joe Bidena jest wojna, która zacznie się o świcie, ale to będzie w innym miejscu wojna. To będzie wojna pięciu państw, nie pięciu, które będą ze sobą walczyć, ale będą walczyć z jednym, może z dwoma państwami. Czy nie chodzi tu przypadkiem o Bliski Wschód? Wojna pięciu sojuszy... - powiedział Jackowski.

Jasnowidz przekonuje, że wojnę zapoczątkuje eksplozja.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Polski wizjoner uratuje świat?
Krótko przed tą drugą wojną, mam wrażenie, że na Bliskim Wschodzie wybuchnie albo beczkowóz, tir z okrągłym baniakiem i dużo ludzi zginie, albo to będzie jakiś baniak, jak paliwo się przewozi. To właściwie będzie pretekstem do zaczęcia - opowiada wizjoner.

Jaką rolę w przepowiadanym przez Jackowskiego konflikcie odegra Polska? Wizjoner uspokaja, że żadną, bo jak mówi: "Polska będzie miała zadanie pilnowania i skupiania się tu, na granicy ukraińskiej".

Do wszystkich przepowiedni, w tym do przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego należy podchodzić z dystansem. Jak wiadomo, wiele wizji nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić