o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

Nauczycielka umarła. Wcześniej była zaszczepiona. "Trudno to łączyć"

350
Podziel się

Leszno. Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci nauczycielki z Zespołu Szkół Ekonomicznych. 36-latka zmarła 1 marca.

Nauczycielka umarła. Wcześniej była zaszczepiona. "Trudno to łączyć"
Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci 36-letniej nauczycielki. (Getty Images)
bDZSJgAB

Leszno. Zagadkowa śmierć 36-letniej nauczycielki. Sprawę bada prokurator

Według informacji, jakie przekazał serwisowi leszno.naszemiasto.pl Przemysław Grześkowiak, prokurator rejonowy w Lesznie, wszczęcie śledztwa w przypadku zgonu tak młodej osoby, która dodatkowo nie cierpiała na żadne choroby przewlekłe, jest standardową procedurą.

bDZSJgAD

Ciało 36-letniej nauczycielki zostało już poddane sekcji zwłok. Wyniki będą jednak dopiero w przyszłym tygodniu. Sprawą śmierci kobiety mają się też zająć biegli.

Na tym etapie trudno jeszcze o jakiekolwiek wnioski mówi cytowany przez leszno.naszemiasto.pl prokurator Przemysław Grześkowiak.
bDZSJgAJ

Po śmierci nauczycielki z Leszna pojawiło się mnóstwo głosów na temat przyczyn tego zdarzenia. Wiadomo, że 22 lutego kobieta przyjęła szczepionkę przeciw COVID-19. Przeciwnicy szczepień szybko zaczęli łączyć ten fakt z jej śmiercią.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDZSJgBe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(350)
Ela
2 miesiące temu
nie uważam aby wyniki podano zgodne z prawdą. Jesli zmarła na zator po podaniu szczepionki to też nie podadzą, bo w Polsce ,,nie ma takich wypadków"- jak ogłoszono. Dla gospodarki ważna jest statystyka a wśród zaszczepionych śmiertelność jest mniejsza niż wśród niezaszczepionych. Jestem zwolenniczką szczepień ale nie szczepionką co wywołuje zatory nawet rzadko.Nikt nie wie z góry czy u niego wystąpi czy nie.Astra Zeneka to podejrzana szczepionka bo w trakcie badań klinicznych zmarły 2 osoby ,wstrzymano produkcję a później wznowiono.
Ela
2 miesiące temu
Nie uważam aby wyniki podano zgodne z prawdą. Jesli zmarła na zator po podaniu szczepionki to też nie podadzą, bo w ,,Polsce nie ma takich wypadków". Dla gospodarki ważna jest statystyka a wśród zaszczepionych śmiertelność jest mniejsza niż wśród niezaszczepionych. Jestem zwolenniczką szczepień ale nie szczepionką co wywołuje zatory nawet rzadko.Nikt nie wie z góry czy u niego wystąpi czy nie.Prawdopodobnie zmarła na zator ale ,, z przyczyn naturalnych" - tak u nas jest.
Emeryt
2 miesiące temu
Powiedzcie wreszcie ktora szczepiona była zmarła zasczepiona
bDZSJgBf
Jajo
2 miesiące temu
PROSZCZEPY MAJĄ SYNDROM WYPARCIA :-)
Stary44
2 miesiące temu
Selekcja naturalna,najgorsze że oni mają czyste konto karmiczne bo z własnej woli się zaszczepiła,albo nie miała wyjścia bo straci prace
merc
2 miesiące temu
kochana rodzino weś sprawe w swoje rence ten wynik sekcji = 100 % kłamstwa !!!!!!!!!!
Expert
2 miesiące temu
Kto głośno mówi że nauczycielki nieżyją. Powiem wam Wolna Europa. A jak się czują że że źle że na czworakach do toalety. No bo to takie uboczne skutki. Widzę tych zaszczepionych a maska dalej na twarzy. Przedtem byli przerażeni co ten covid robi a teraz przerażeni co ten produkt z nimi zrobi który przyjęli...
Expert
2 miesiące temu
Prawda jest taka jaką widzicie. Ludzie światło mający rozeznanie. Jeśli czegoś nie rozumiesz to zapisz lub rozrysuj. Co mówiono w tv w latach 80 tych. Prawdę co no prawdę. A teraz prawdziwszą prawdę no. Nauczyciele ludzie oświeceni. Jakiej prawdy was uczyli np. historycznej a jakiej dziś. Jaka jest prawda o covid 19? Jest. OCZYWIŚCIE. Ale śmierć, strach tragedię sieje nie covid ale ludzie media. Czy covid niszy gospodarkę całego świata? Na covid umiera na prawdziwy covid mały odsetek. A więc otwórz oczy o zobacz, pomyśl. Co widzisz nic. To giń bezpowrotnie. Dobry psycholog powie ci kto jest kto i co się dzieje.Lekarz ma procedury a teraz są nowe covidowe. Powodzenia w decyzjach
Covid sciema
2 miesiące temu
Kiedy mówiłem wszystkim ze szczepionki będą służyć do legalnego mordowania ludzi . To wsZyscy w koło co ty za teorię spiskowa wierzysz . A teraz widać jak na dłoni że to co mówi wiele osób jest prawda, i na własną rękę uzyskali na ten temat informacje które się potwierdzają . Więc dalej ufajcie rządowi celebrytka itp.
Asgard
2 miesiące temu
Przeraża mnie stan wiedzy naszego społeczeństwa. Tym którzy są przeciwni szczepienią proponuje prześledzić statystyki związane ze szczepieniami i ich brakiem. Jednym słowem statystyka drodzy Państwo. A powodów nagłego zgonu może być dziesiątki. Proponuję poczekać na wyniki sekcji zanim wydacie Państwo wyrok.
realista
2 miesiące temu
Musza sobie wszyscy uświadomić że to nie jest żadna szczepionka na koronawirus . Zwykła technologiczna a szczepienia zamydlają ludziom oczy ze niby są bezpieczni
gwarant
2 miesiące temu
szczepienia są bezpieczne ale na szczepionki nie ma gwarancji
obecna...
2 miesiące temu
Zaszczepila się ... zachorowala ze skutkiem śmiertelnym... przed szczepieniem,obowiązkowy jest wywiad z pacjentem... należy sądzić, że nie było przeciwskazań
bDZSJgAX
Jfss
2 miesiące temu
Astra Znęca zabija nauczycielki.No bo taka ich szczepia
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić