Zaginięcie Madeleine McCann. Matka dziewczynki ogłosiła ważną nowinę

38

Kate McCann podjęła decyzję, która zmieni życie jej życie. Matka zaginionej Madeleine McCann podzieliła się wiadomością z opinią publiczną. Podkreśliła, że zmobilizowała się do działania pod wpływem kryzysu brytyjskiej służby zdrowia.

Zaginięcie Madeleine McCann. Matka dziewczynki ogłosiła ważną nowinę
Matka Madeleine McCann zdecydowała. To wpłynie na życie nie tylko jej, lecz całej rodziny (Getty Images)

Kate McCann jest z wykształcenia lekarką. Jednak po zaginięciu Madeleine McCann 3 maja 2007 roku jej matka zrezygnowała z pracy zawodowej, aby skupić cały wysiłek na poszukiwaniach córki.

Zaginięcie Madeleine McCann. Matka dziewczynki podjęła decyzję

W tym roku minęło już 14 lat od zaginięcia Madeleine McCann. Matka dziewczynki zdecydowała, że nadszedł czas na powrót do zawodu. Jak jednak zapewnia, nie ma to związku z zaprzestaniem działań mających na celu odkrycie prawdy o losie jej dziecka.

Jak tłumaczą krewni KateMcCann w rozmowie z "The Sun", matka Madeleine McCann jest głęboko przejęta pandemią koronawirusa. Uważa, że pogrążonej w kryzysie brytyjskiej służbie zdrowia przyda się każda para rąk i dlatego dołączy do osób pomagających chorym, w tym na COVID-19.

Wróciła do pracy na pełny etat, aby pomagać osobom w potrzebie. W tych bezprecedensowych czasach panuje wysokie zapotrzebowanie na wykwalifikowanych lekarzy – tłumaczy "The Sun" członek rodziny Kate McCann.
Zobacz także: Zobacz też: Zaginięcie Madeleine McCann. Teoria prywatnego detektywa

Kate McCann pracuje w szpitalach w Leicester w hrabstwie Leicestershire. Jak podaje "New York Post", jest to jedno z miast najbardziej dotkniętych pandemią COVID-19 w Wielkiej Brytanii.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić