Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
MMC
|

"Niewyobrażalny skandal". Podejrzany ws. Madeleine McCann przerywa milczenie

22
Podziel się:

Christian Brueckner został określony przez niemieckich prokuratorów głównym podejrzanym w sprawie zaginięcia Madeleine McCann. Zostawił list z wyjaśnieniami.

"Niewyobrażalny skandal". Podejrzany ws. Madeleine McCann przerywa milczenie
(Getty Images)

Madeleine McCann zaginęła w 2007 roku. Od tamtej pory nikt nie wie, co stało się z wówczas 3-letnią dziewczynką. Nie ma dowodów na to, że nie żyje lub wskazujących, że zmarła. Niemiecki prokurator Hans Christian Wolters twierdzi, że takie dowody ma, jednak nie zostały one podane do informacji publicznej.

Latem 2020 roku niemiecka prokuratura wytypowała głównego podejrzanego w sprawie. Został nim Christian Brueckner, który obecnie odsiaduje wyrok za pedofilię. Mężczyzna był w okolicy Portugalskiego miasta, gdzie zaginęła Madeleine. Biorąc pod uwagę przestępstwa, jakie już mu udowodniono, wiele wskazuje na to, że mógł być zamieszany w tę sprawę. W końcu skomentował oskarżenia.

Do niemieckiego pisma "The Bild" wysłał odręcznie napisany list, który nazwał "komunikatem prasowym". Odniósł się w nim do postawionych oskarżeń. Nie przyznaje się do tego, że ma cokolwiek wspólnego z zaginięciem Madeleine.

Mężczyzna w liście wyśmiewa niemiecką prokuraturę. Zarzuca jej przynoszenie wstydu niemieckiemu wymiarowi sprawiedliwości. Stwierdził, że śledztwo jest skandaliczne i wezwał do dymisji prokuratora Woltersa. Na koniec miał zamieścić prześmiewczą ilustrację, która nawiązuje do śledztwa.

Oskarżenie obwinionego to jedno. Czymś zupełnie innym jest mianowicie niewiarygodny skandal, gdy przed rozpoczęciem głównego postępowania prokuratura rozpoczyna publiczną kampanię potępienia - pisze oskarżony w swoim liście do "The Bild".
Zobacz także: Zaginięcie Madeleine McCann - polski zwiastun
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(22)
Ja
8 miesięcy temu
Nie The Bild, tylko Bild.
fgfhi
8 miesięcy temu
i to jest praworządność...w wersji niemieckiej !!!!!
fgfhi
8 miesięcy temu
...i mamy niemiecką praworządność !!!
Fred
8 miesięcy temu
Przecież to Grucha!
Bravo MMC
8 miesięcy temu
"okolicy Portugalskiego miasta", portugalskiego powinno być z małej litery.
melon
8 miesięcy temu
przestancie juz pierdzielic o jednym i tym samym, w PL wiecej dzieci ginie rocznie i co ? a tu o jednym dziecku z przed 20 lat w kółko. Starzy to upozorowali i tyle,koniec tematu
?????
8 miesięcy temu
Gdzie ten skandal?
Hmm
8 miesięcy temu
Niestety modlitwy nic nie dają,były wojny,morderstwa,śmierć,kalectwa i nic nawet ta instytucja rzymskokatolicka sama mordowała w średniowieczu ludzi a dzisiaj pokazuje się że chroni w swoich szeregach pedofilie i udaje że wszystko jest wporzadku! Niestety !!!
karafa
8 miesięcy temu
,,Mężczyzna był w okolicy Portugalskiego miasta, gdzie zaginęła Madeleine.''. ,,Redaktorze'' MMC - wróć do szkoły zanim znów coś ,,napiszesz''!
lonelyface
8 miesięcy temu
Tu macie jeden z wielu przykładów, że modlitwy nic nie dają.
paweł2
8 miesięcy temu
Rutowski ją zaraz znajdzie
pawel
8 miesięcy temu
a słynny jasnowidz z Człuchowa nic nie wie ? dziwne ...
pawel
8 miesięcy temu
jak w zaginięcie dziecka zamieszane są VIP-y to śledztwo utknie w martwym punkcie , a zamkną Komendę ...
Sidematic
8 miesięcy temu
Jak zwykle kłamiecie. Brueckner siedzi za gwałt na jakiejś babci a nie za pedofilię.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić