Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Zaginięcie Madeleine McCann. Prawnik ujawnił plany podejrzanego

3

Śledczy regularnie przekazują do wiadomości publicznej nowe ustalenia odnośnie poszukiwań Madeleine McCann. Głównym podejrzanym w sprawie zaginięcia Brytyjki pozostaje Christian Brueckner. Prawnik mężczyzny zdecydował się przedstawić zamiary swojego klienta.

Zaginięcie Madeleine McCann. Prawnik ujawnił plany podejrzanego
Nadal nie znamy prawdy na temat zaginięcia Madeleine McCann (Getty Images, Andrew Milligan - PA Images , Contributor)

Pod koniec lipca doszło do przeszukania posesji Christiana Bruecknera w Hanowerze. W trakcie prac śledczy odnaleźli m.in. ślady po pomieszczeniu piwnicznym, co zostało wstępnie uznane za istotną poszlakę w sprawie. Ponieważ 43-latek pozostaje głównym podejrzanym w sprawie zaginięcia Madeleine McCann, jego prawnik zdecydował się na rozmowę z mediami.

Zaginięcie Madeleine McCann. Prawnik Christiana Bruecknera o sprawie

Prawnikiem Christiana Bruecknera jest Friedrich Fulscher. Mecenas odbył rozmowę z australijską gazetą "The Sydney Morning Herald" oraz dziennikiem "The Age".

Friedrich Fulscher zapowiedział, że jego klient nie będzie współpracował ze śledczymi. Jednocześnie prawnik podkreślił, że brak chęci pomagania prokuraturze nie powinien być traktowany jako przyznanie się do winy. Twierdzi, że to normalna praktyka w przypadku podejrzanych o popełnienie przestępstwa.

To nie jest nic niezwykłego. To normalne, że nie rozmawiasz z policją, jeśli jesteś podejrzewany o popełnienie przestępstwa. Prokurator musi udowodnić, że podejrzany popełnił przestępstwo, a nie podejrzany, że tego nie zrobił – cytuje prawnika "Stuff".
Zobacz także: Zobacz też: Zaginięcie Madeleine McCann. Teoria prywatnego detektywa
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić