o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Natalia Bogucka
|

Madeleine McCann. Świadek twierdzi, że widział ją w 2017 r.

86
Podziel się

Na policję zgłosiła się kobieta, która powiedziała, że w 2017 r. widziała zaginioną Madeleine McCann w supermarkecie na wybrzeżu Algarve w Portugalii. Jej zeznania są sprzeczne z podejrzeniami niemieckich prokuratorów, którzy twierdzą, że dziewczynka nie żyje.

Madeleine McCann. Świadek twierdzi, że widział ją w 2017 r.
Nowy świadek w sprawie zaginięcia Madeleine McCann
bDoOwgWJ

Emerytowana nauczycielka powiedziała portugalskiej policji, że trzy lata temu widziała Madeleine McCann. Zaginiona, która teraz miałaby 17 lat, miała rozmawiać po niemiecku z inną dziewczyną w sklepie niedaleko Albufeiry. Miasto znajduje się zaledwie 60 km od kurortu, w którym w 2007 r. zaginęła dziewczynka.

Kobieta twierdzi, że wierzy, iż była to Madeleine ze względu na charakterystyczną skazę na prawym oku. To bardzo rzadki stan znany jako coloboma, który dotyka jedno na 10 tys. dzieci.

Zobaczyłam plamkę na jej prawym oku i po jakimś czasie skojarzyłam jej twarz z Madeleine. Niestety było za późno, ponieważ dziewczyny wyszły już z supermarketu - powiedziała kobieta.
bDoOwgWL

W sobotę wieczorem emerytowana nauczycielka ma udzielić anonimowego wywiadu dla portugalskiej telewizji. Wiadomo, że kobieta mówi po niemiecku i często spędza wakacje na wybrzeżu Algarve. Dopiero niedawno poinformowała o zdarzeniu policję i skontaktowała się z prawnikiem rodziców zaginionej.

Odkąd Madeleine zniknęła w 2007 r., na policję zgłosiło się prawie 9 tys. osób, które twierdziły, że ją widziały. Dotyczyło to 101 krajów na całym świecie, od Kanady po Nową Zelandię - podaje "Sky News".

bDoOwgWR

Najnowsze zeznania kobiety są sprzeczne z twierdzeniami niemieckiego prokuratora Hansa Christiana Woltersa. Powiedział on, że ma "dowody" na śmierć Madeleine, a za jej uprowadzenie i zabójstwo odpowiada 43-letni Niemiec Christian Brueckner.

Zobacz także: #11pytań o poszukiwania zaginionych cz.1

bDoOwgXm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(86)
bbb
4 miesiące temu
Wyszły ze sklepu, więc już było za późno żeby coś zrobić, ale po 3 latach nie jest za późno, żeby o tym po raz pierwszy powiedzieć?!
KobiecaLogika
4 miesiące temu
Przez 3 lata rozkminiała czy o tym komuś powiedzieć? Czy poprostu jej się przyśniło?
Magie
4 miesiące temu
Można było sprawdzić nagrania z kamer. Teraz po trzech latach to d...
bDoOwgXn
ABGA
4 miesiące temu
no bez komenatrza...co za kobieta
fffff
4 miesiące temu
Skoro dotyka 1 na 10 000 dzieci to znaczy, że to właśnie było takie dziecko. Skaza jest rzadka ale nie tak rzadka.
Najnowsze komentarze (86)
Tomek
4 miesiące temu
No bo jest oczywiste, że każdy zagląda w sklepie klientom w oczy.
Nata
4 miesiące temu
Moja mama ma taką plamkę nad prawym okiem. Ma ponad 60 lat. Czy to oznacza, że to zaginiona? Przecież wiele osób - mimo wszystko - ma taką skazę nad okiem. To pewnie był ktoś inny, niestety.
VIP-RANDKI.PL
4 miesiące temu
💗Mieszkasz w Niemczech albo UK? Znajdź dziewczynę już dziś⬆️
Bella
4 miesiące temu
Czy pani nauczycielka chce być wśród mediów popularna ? Dlaczego czekała aż trzy lata ? W sklepie są kamery mogła przecież policję zawiadomić
Tom
4 miesiące temu
Ja też ją widzialem ........ma o2 i internetach 4lata temu.
Krzysiek
4 miesiące temu
Pani Skleroza
Hm...
4 miesiące temu
Ta kobieta powinna zostac wpisana do ksiegi Guinnessa za refleks.
Obce👽
4 miesiące temu
My też ja widzielismy🛸🛸🛸w 45ym była u nas🛸🛸🛸na kawie i paczkach🛸🛸🛸
bDoOwgXf
Alejandro
4 miesiące temu
Ble ble ble. Też mam taką plamkę i ludzie często się pytają. Co ci się stało w oko i czy normalnie widzę a ja mam z nich bekę
Kill
4 miesiące temu
Jeśli w polsce mają mnie co 3dni zasypywać artykułami o madlein, to niech ją lepiej znajda dzis martwą i nasze głowy odpoczna chociaz
Rozum
4 miesiące temu
Na pewno na bank, ja ją widziałem 3 razy dzisiaj... Plebs to ma problemy, lepiej niech się zajmie mafijnymi rządami pod obrami matki boskiej bo rak zżera świat.
123
4 miesiące temu
Tragedia no może ,smarkata żaden cud a za Lolę robi w świecie od lat.Starzy pewnie przedawkowała leki i tragedia się stałą.Co nas Polaków jakaś Lola on godzi mamy swoją wieczorek i to od dekady .Zajmijmy się podwórkiem swoim a nie cudzym
Gosc
4 miesiące temu
Dorosła dziewczyna nie raz słuchalaby o swojej historii w mediach i poznałaby się sama po tym oku
Ala
4 miesiące temu
Bym to skomentowala, ale najbardziej sensowny komentarz jaki mi przychodzi do glowy, to: ... "bez komentarza"
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić