Zakopane. Ukrainka zgubiła portfel z całym swoim majątkiem

Uchodźcy z Ukrainy mieszkający w ośrodku wczasowym Dafne w Zakopanem pomogli w ustaleniu personaliów kobiety, która straciła cały majątek, jaki zdołała wywieźć, uciekając z Ukrainy.

Zakopane. Ukrainka zgubiła portfel z całym swoim majątkiem
Zdjęcie ilustracyjne. (Pixabay)

Policjanci z Zakopanego dostali zgłoszenie o odnalezionym w centrum miasta portfelu wraz z dokumentami i znaczną ilością gotówki w różnych walutach. Był to portfel należący do kobiety, obywatelki Ukrainy.

Zawartość wskazywała, że mógł należeć do osoby, która zabrała ze sobą cały dobytek i najprawdopodobniej schroniła się w powiecie tatrzańskim - relacjonuje zakopiańska policja.

Policjanci zabezpieczyli portfel, a o pomoc w ustaleniu jego właściciela zwrócili się do mieszkańców ośrodka wczasowego Dafne z Ukrainy, którzy znaleźli tam schronienie. Sprawa zainteresowała szczególnie kobiety, a one już po chwili wytypowały, kto może być jego właścicielem.

Po kilkunastu minutach udało się nawiązać kontakt z pokrzywdzoną, odnajdując jej profil w mediach społecznościowych. Policjanci pojechali pod wskazany adres i przekazali kobiecie portfel z całą jego zawartością.

Dzięki okazanej pomocy sprawa bardzo szybko znalazła szczęśliwe zakończenie - podsumował rzecznik zakopiańskiej policji.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Rosyjski dron w polskiej przestrzeni powietrznej? Specjalista uspokaja
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić