Zamordował wspólnika. Ciało ukrył pod cementem

4

Policja z Kolorado w USA znalazła ciało Karla Beamana Jr., który zaginął w maju ubiegłego roku. Mężczyzna został zamordowany przez swojego byłego wspólnika kradzieży. Ciało pochowano w piwnicy pod workami z cementem.

Zamordował wspólnika. Ciało ukrył pod cementem
Oskarżony w sprawie o zabójstwo. (Aurora Police Department)

Ciało 36-letniego Karla Beamana Jr. zostało znalezione 7 kwietnia w mieście Aurora w stanie Kolorado. Według Departamentu Policji Aurora mordercą jest Haskel Leroy Crawford, z którym Beaman współpracował w przeszłości. Leroy został aresztowany wraz ze swoją 29-letnią partnerką Casie Bock, która miała pomóc w ukryciu ciała.

Zabił wspólnika

1 kwietnia policja otrzymała telefon od jednego z krewnych Beamana, który był zaniepokojony, że nie miał z nim kontaktu od maja ubiegłego roku. Powiedział policji, że wraz z innymi członkami rodziny wynajęli prywatnego detektywa, który zniknięcie powiązał z Crawfordem.

Crawford i Beaman byli wspólnikami w kradzieżach. Na początku 2022 roku zostali przyłapani na kradzieży katalizatorów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Front oczami ukraińskiego żołnierza. Krwawe walki o Bachmut

Krewni Beamana założyli również stronę na Facebooku, która miała pomóc w poszukiwaniach. Za pośrednictwem strony rodzina otrzymała anonimową wiadomość o treści: "Jest zakopany pod mieszkaniem Casie Bock. W piwnicy, pod cementem. Ona i Leroy to zrobili. Przepraszam".

Dzięki pomocy informatorów policja dotarła do domu podejrzanych. Ciało poszukiwanego Beamana faktycznie znajdowało się w piwnicy, zakopane w płytkim grobie. Na wierzchu położono cement, który miał zniewlować nieprzyjemny zapach rozkładającego się ciała.

29-letnia Bock przyznała się do współudziału. Powiedziała, że nie brała udziału w morderstwie, ale pomagała w sprzątaniu i przenoszeniu ciała. Powiedziała także, że Crawford i Beaman "są najlepszymi przyjaciółmi".

29-latka opisała także zbrodnię, której dokonał jej partner. Powiedziała, że pewnego dnia wróciła do domu z pracy i zastała Crawforda wraz z Beamanem leżącym na ziemi z plastikową torbą na głowie.

Crawford powiedział jej, że zabił byłego wspólnika, by chronić ich rodzinę. Miał jej także grozić, że jeśli nie pomoże mu przenieść ciała, pogrąży ją na policji.

Przyczyna śmierci Beamana jeszcze nie została ustalona. Oskarżeni przebywają w areszcie. Policja nadal ustala szczegóły zbrodni.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić